pátek, 24. května 2019, 21:20

Minulou anketu vyhrála s drtivou převahou parádní trefa oseckého Jana Hocha. V nabídce nyní máme další povedené góly z krajského přeboru. David Bečvář, záložník Protivína, vsítil v Roudném dvě branky v nástupu do obou poločasů. Ta druhá znamenala pojistku na 3:0 a benjamínek v brance malšanů Šimon Hošna proti ní neměl nárok. Velkou konkurencí mu bude dalekonosná rána želečského Jiřího Holuba, která zmírnila porážku v Olešníku. Pohotovost a instinkt střelce potvrdil již ve 2. minutě olešnický hrot Radim Štos. Z otočky propálil houštinu těl a připsal si jubilejní 20. trefu.