Příprava: Přestřelka Roudného s Hradcem, Milevsko se vytáhlo na Soběslav

neděle, 17. února 2019, 23:43

Příprava na mistrovské jaro pokračovala o víkendu v plném proudu. Milevsko porazilo na domácí umělce Soběslav gólem čerstvého tatínka Jakuba Bardy. Katovice podruhé nastřílely devět gólů, po Junioru Strakonice zvítězily ještě větším rozdílem nad Nepomukem (9:2). Roudné po zlepšení ve druhé půli porazilo J. Hradec hokejovým výsledkem 5:4. Na obou frontách uspěly táborské celky.

Divizní béčko Táborska porazilo v KP třetí Lom. V prvním dějství se obě mužstva prostřídala ve vedení, ale poslední slovo si zval v 70. minutě domácí pendl Lukáš Pfeifer a svým druhým gólem rozhodl. Přípravné utkání, i přes veškerou snahu srdnatě bojujících hostí, domácí mladíci zvládli. Béčko Táborska hrálo v sestavě: Novák (46. Mareš) – Mikuláštík, Hasil, Kmeťo, Laszák (46. Hynek, 80. Laszák) – Berešík – Pfeifer, Radosta (46. Vaňo), Vozihnoj (57. Radosta), Postřihač (46. Bryant) – Kubec.

Mimořádnou střeleckou produktivitu drží během zimy katovický útočník Michal Požárek. Podruhé zaznamenal po čtyřech gólech a podepsal se pod výhru Katovic v sestavě Švehla (46. Provazník) - Horejš, Janoch, Cibulka, Chylík - Miklas (46. Křiváček), Kagui, Tušer, Zoubek - Uher, Požárek s Nepomukem 9:2.

David Lafata vystřihl za Olešník hattrick do sítě Plané. Krajský půlmistr vyhrál vysoko 6:0. Rudolfov neudržel s rakouským Gmündem dvougólový náskok z prvního poločasu a prohrál 2:4. Ofenzivní podívaná byla k vidění v duelu Roudného a J. Hradce. Malšané zabrali po přestávce a zvítězili 5:4. Želeč plichtila s Veselým, když góly padaly až po změně stran. Za Sokol se prosadil nestárnoucí Milan Barteska. Osek těsně udolal Vimperk.

S týmy z I. A třídy potvrdily roli favorita na hlubocké umělce Č. Krumlov a Jankov. Slavojáci otáčeli skóre proti Lažišti ve druhé půli, střelecky se dařilo Tomáši Tauberovi. Jankov pokořil obranu Čechových Lhenic ve druhé polovině zápasu brankami Popelky a Hüttnera. V souboji dvou lídrů A třídy neustrážila obrana sezimovoústeckého Sokola kanonýra N. Vsi Radomila Procházku, který se prosadil třikrát.

Výsledky přípravných zápasů:

SK Rudolfov – SC Gmünd 2:4 (2:0)
Góly za domácí: Kuna 2. UMT Třeboň.

FC MAS Táborsko B – Sokol Lom 3:2 (2:2)
Góly: 25. a 70. Pfeifer, 39. Postřihač – 17. M. Rabiňák, 40. Bosnyak. UMT Soukeník.

FC Písek – FC MAS Táborsko 0:3 (0:1)
Góly: 11. Navrátil, 87. a 90. Pilík. UMT Písek. Více zde.

FK Olešník - SK Planá 6:0 (2:0)
Góly: Lafata 3, Štos, Dudek, Tressl. UMT Stará Hlína.

FC ZVVZ Milevsko – FK Spartak Soběslav 2:1 (2:1)
Góly: Petr Dvořák, Barda - Kutner (pen.). UMT Milevsko.

SK Klatovy 1898 – TJ Blatná 8:1 (2:0)
Gól za Blatnou: 78. Levý. UMT Sušice.

SK SIKO Čimelice - Sokol Cehnice 3:3 (3:1)
Góly: Hovorka 2, Řezáč - Hrčka, Nedvěd, Krejsa (pen.). UMT Písek.

SK Dynamo Č. Budějovice - BlauWeiss Linec 3:1 (1:0)
Góly: 41. Ledecký, 74. Šplíchal, 84. Táborský z pen. – 66. Templ. Tráva – Složiště. Více zde.

Sokol Želeč - Loko Veselí n. Luž. 2:2 (0:0)
Góly za Sokol: Barteska, Šváb. UMT Soukeník.

SK Otava Katovice - FK Nepomuk 9:2 (5:0)
Góly: Požárek 4, Uher, Zoubek 2, Křiváček. UMT Strakonice.

Malše Roudné – FK Jindřichův Hradec 1910 5:4 (1:2)
Góly: Píša 2, Zíka, Tibitanzl, O. Otepka - Toman, Kučera, Jindra, Tomek. UMT Složiště. Foto zde.

TJ Osek – Šumavan Vimperk 4:3 (2:1)
Góly: Kinkor, Lávička, Brabec, Rybák - Čech, Vondrášek, Šíp. UMT Strakonice-

Sokol Sezimovo Ústí – TJ Nová Ves 3:4
Góly za vítěze: Procházka 3, Holý. UMT Stará Hlína.

Slavoj Č. Krumlov – FK Lažiště 6:4 (2:3)
Góly za vítěze: Tauber 3, Ďurica, Strapek, Sara. UMT Hluboká

SK Jankov – SK Lhenice 2:0 (0:0)
Góly: Popelka, Hüttner. UMT Hluboká. Foto zde.

TJ Božetice – Sokol Bernartice 1:3 (0:0)
Góly: 69. Josef Fara - 47. Tollinger (vlastní), 68. Pěchota, 74. Staněk. UMT Milevsko.

Malše Roudné B – FK Vodňany 4:2 (3:0)
Góly: Kubeš 2, Budín, Rezek - Šlehofer, Hrachovec. UMT Roudné.