Ideální jedenáctka KP: Druhý dvouciferný výsledek obstaral Olešník

pátek, 3. listopadu 2017, 10:15

Ani ve druhém střetnutí se poslední Dačice neubránily vysoké porážce. Po domácím debaklu 2:11 s Dražicemi prohrály stejným skóre i v Olešníku. Domácí Lukáš Dudek se dvěma góly prostřílel na čelo střelecké tabulky.

Výborné výkony podali krajní obránci. Čimelický Karel Řezáč přesnou hlavou rozhodl o výhře svého týmu u sezimoústeckého nováčka. Gólově se prosadil také dražický bek Tomáš Bareš, jenž pečetil v derby vítězství s béčkem Táborska. Martin Šahajda byl jedním z pěti hráčů Olešníka, který se při nadílce Dačicím radoval dvakrát. Střídající veterán Zbyněk Rys to stihl za pouhé tři minuty!

Na třeboňské mladíky platila zkušenost Milana Bartesky, který po návratu do Želče sehrál jeden z nejvydařenějších zápasů. „Perfektně rozdával balony a jeho spoluhráči z toho těžili,“ všiml si manažer a vedoucí mužstva Jiskry František Švaňa. Dvě branky vsítil kapitán Sokola Michal Brůžek. Osek nenavázal na výhru s Katovicemi, když došlo na slova tipéra Romana Chlumeckého ohledně Pouzarových standardek. Starosti dělal domácím Jan Kovačičín.

Dlouho trápil katovické útočníky protivínský gólman Marek Hanus, který odolával téměř sedmdesát minut, než ho překonal Jakub Miklas. V poslední minutě dokonal obrat střídající Zoubek. Oba týmy nastoupily bez opor (Požárek, Uher – Prášil, Moravec).

Hradečtí v prvním ze dvou po sobě jdoucích okresních derby zdolali nováčka N. Včelnici. Výrazný podíl na tom měl dvougólový střelec Filip Votava, jehož jsme zvolili za Muže 12. kola.

Nejlepší střelci: 14 - Lukáš Dudek (Olešník), 12 – Michal Požárek (Katovice), Radek Novotný (Želeč), 11 – Jaromír Vorel (Protivín), Michal Brůžek (Želeč), 9 - Pavel Hájek (Hluboká), 8 – Marek Novák (Táborsko B), Tomáš Tauber (Hluboká), 7 - Stanislav Pacholík (N. Včelnice), Vojtěch Kostka (Táborsko B), Filip Votava (J. Hradec), Martin Šíma (Olešník)