Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Kanonýři v I. třídách: 30 – Kromka, 27 – Nebeský, Kurali, Sedláček, Neužil

 
čtvrtek, 29. června 2017, 12:16

Nejčastějším dodavatelem gólů v oblastních třídách byl kapitán Dražic Jan Kromka, který se jako jediný prostřílel na 30 branek. O tři zásahy méně vstřelili Tomáš Nebeský (N. Včelnice), který si také zahraje v nadcházející sezoně v krajském přeboru, svinenský Josef Kurali, Marek Sedláček (Lažiště) a David Neužil z Malšic.

I. A třída, skupina A

30 -      Jan Kromka (Dražice)          
19 -      Jiří Štecher (Dražice)
16 -      Jakub Varyš (Vodňany)       
14 -      Václav Hoffmann (Sokol S. Ústí)   
13 -      Dominik Šmíd (Sokol S. Ústí)         
12 -      Filip Zitta (Vacov)
11 -      Adam Rakovan (Bernartice), Tomáš Houska (Týn), Jakub Novák (Bernartice)


I. A třída, skupina B

27 -      Tomáš Nebeský (N. Včelnice)         
20 -      Michal Granov (D. Voda)    
19 -      Rudolf Weinhard (Větřní), Vlastimil Bašta (Nemanice) 
15 -      Tomáš Frejlach (Veselí), Stanislav Pacholík (N. Včelnice)
13 -      Jaroslav Příhoda (Čt. Dvory)           
12 -      Tomáš Choutka (Loko ČB), Pavel Janeček  (Čt. Dvory), Jakub Grznárik (Velešín), Petr Gutheis (Větřní)
11 -      František Záveský (Nemanice)         


I. B třída, skupina A

27 -      Josef Kurali (T. Sviny)                     
23 -      Radek Hanousek (Bavorovice)        
19 -      Jakub Lesňák (Kaplice)
18 -      Michal Hanzal (Olešnice)                 
17 -      Petr Janura (Kaplice)
15 -      Lukáš Lenk (Olešnice)         
14 -      Stanislav Budík (Frymburk)
13 -      Jan Rillich (Frymburk)                     
12 -      Radomil Procházka (N. Ves), Ondřej Kolář (T. Sviny)
11 -      Jaroslav Klimeš (Dříteň), Michal Toman (Loučovice), Lukáš Fučík (Chvalšiny)


I. B třída, skupina B

27 -      Marek Sedláček (Lažiště)    
19 -      Jiří Němeček (Volyně)         
18 -      Milan Glazunov (Sousedovice)       
16 -      Tomáš Kučera (Sedlec), Václav Vlášek (Netolice)
14 -      Ivan Šimčík (Strunkovice)   
12 -      Václav Šindelář (Sedlec), Gustav Bujok (Vacov)         
11 -      Michal Gerold (Čkyně), Martin Šíp (Stachy), Jan Kubeš (Zliv), Jiří Pěsta (Lažiště), Roman Žurek (Strunkovice)


I. B třída, skupina C

22 -      Václav Kosík (Chyšky)        
21 -      Martin Tupý (Sepekov)        
19 -      Václav Jelínek (Mirovice)                
18 -      Martin Škulina (Sedlice)                  
16 -      Michal Nedvěd (Kluky), Jakub Převrátil (Mirovice), Václav Šrámek Strakonice)  
15 -      Miroslav Štěpán (Kluky)      
14 -      Zdeněk Mikeš (Sedlice)       
13 -      Tomáš Kostka (Strakonice)  
12 -      Jan Liška (Strakonice), Vojtěch Košatka (Kluky), Daniel Januš (Božetice), Martin Zeman (Božetice), Martin Ráž (Bělčice) 


I. B třída, skupina D

27 -      David Neužil (Malšice)        
19 -      Jiří Turek (Lom)
17 -      Daniel Bouchal (Lišov)
16 -      Karel Kubíček (Březnice), Radek Trantýr (Lom)
15 -      Martin Průcha (Třeboň B), David Mlýnek (Lišov), Vojtěch Habr (Třebětice)
14 -      Ismail Redžepi (Třeboň B)   
13 -      Vojtěch Balík  (Slavonice), Lukáš Janů (Lom)    
12 -      Petr Kandl (Lišov)   
11 -      Jiří Klika (D. Bukovsko), Vojtěch Bastl (Třebětice), David Bártů (Slavonice), Karel Balogh (Lom)  

Napsal(a) Michal Průcha | Foto Daniel Pekař

Nejčtenější

  • Spokojený Olešník plánuje doplnit obranu a...

  • O vítězi Žižka podlahy Cupu rozhodl až...

  • Nový kouč Jankova Petr Kadlec: Nejdu do...

  • Ideální XI. podzimu KP: Nejčastěji zářil...

Reklama