I. B třída: Šefčík sestřelil Cehnice, Planá uštědřila Bostonu Kluky desítku!

sobota, 5. října 2019, 23:06

Sokol Planá nad Lužnicí utržil v minulém kole deset gólů v Hradišti, navlas stejným výsledkem se rehabilitoval s Kluky. Už do přestávky nasázel půltucet branek. Hattrickem se předvedl David Šefčík ze Střelských Hoštic v okresním derby s Cehnicemi, které zvrátil dvěma góly na konci střetnutí. Stachy držely jednogólový náskok ve Volyni ještě v 88. minutě, aby se po infarktovém závěru nakonec vracely domů s prázdnou!

Náskok Netolic na čele je již šestibodový

V 1. B třídě skupině A porazil lídr tabulky z Netolic nováčka z Chvalšin a díky ztrátě dvou bodů svého pronásledovatele ze Sedlece za plichtu v Hrdějovicích je jeho náskok na čele již šestibodový. Druhá v tabulce Sedlec zachraňovala bod až minutu před koncem gólovou trefou střídajícího Radka Hudce. Na třetí místo se dostaly Loučovice po výhře na hřišti roudenská rezervy. Vyhrály již o gól první půli. Pak vyrovnal skóre zápasu domácí Jan Rezek, hosté však rozhodli o svém vítězství dvěma góly v posledních minutách zápasu zásluhou Lukáše Ardó a Vojtěcha Matulíka. Dolní Dvořiště přenechalo všechny body na svém trávníku Větřní. Zlatá Koruna prohrála s rezervou Trhových Svinů, za které se dvakrát trefil 19letý Patrik Lavička. Dříteň vyhrála v Kamenném Újezdu nejtěsnějším rozdílem, když jediný gól zaznamenal Pavel Picka již v prvním poločasu. Boršov nad Vltavou o gól přehrál Frymburk, na výhře se nejvíce podílel jejich kanonýr Jan Gruber, autor dvou gólů. Tabulka skupiny se od své poloviny směrem vzhůru hodně vyrovnala, vždyť sedmou Dříteň dělí od druhého místa Sedlece pouhé tři body.

Vedoucí Čkyně zatím v soutěži neztratila ani bod

Ve skupině B si vedoucí Čkyně  udržuje dvoubodový náskok před Strunkovicemi. Obě mužstva shodně vyhrála na půdě svých soupeřů. Čkyně ve Vacově, když góly v utkání padaly až v poslední půlhodince. Strunkovice vyhrály v Záblatí nad prachatickou rezervou. V průběhu zápasu vedly o dva góly, za domácí pak výsledek korigoval patnáct minut před koncem Radek Kunc. V tabulce je pak sedmibodová propast. Na třetí místo se dostaly Střelské Hoštice po výhře s Cehnicemi, všechny tři jejich góly vsítil David Šefčík. O tři místa směrem vzhůru si pomohl výhrou nad oseckou rezervou poslední Husinec, jeho dva góly zaznamenal Stanislav Kolář. Osecká rezerva je díky této prohře na posledním místě výsledkové tabulky. Volyně porazila Stachy, dva trefami v posledních minutách hry. Konkrétně v 89. minutě vyrovnával stav Radoslav Slavík a vítězný gól zaznamenal ve čtvrté minutě nastaveného času Tomáš Škopek. Kestřany zvítězily nad Sedlicí, když jednobrankové vedení pečetil dvě minuty před závěrem střetnutí David Václavík.

Tomáš Kukla zajistil Mladé Vožici výhru i pozici lídra

Ve skupině C si vedoucí dvojice udržuje své pozice. Mladá Vožice vyhrála nad Sokolem Chotoviny, dva góly zaznamenal jejich kanonýr Tomáš Kukla. Želeč po bezgólovém prvním poločasu dala v tom druhém dva góly zásluhou Lukáše Prokeše a Františka Kukly a bezpečně vyhrála nad předposledními Božeticemi. Rozjetý Sepekov si třetí výhrou v řadě, tentokráte se silným Hradištěm, udržel šestou pozici. Minulý debakl odčinila Planá nad Lužnicí a poslala domů Kluky stejným poměrem gólů, kterým prohrála na Hradišti. Její gólový účet dvou posledních střetnutí je pozoruhodný a je třeba ho zaknihovat jako historický (11:11). Po dvou gólech vsítili čtyři borci a to Marek Pěknic, Jiří Pospíchal, Jiří Šmídmajer a Jan Přibyl. V tabulce si polepšily Větrovy díky výhře nad Řepčí-Opařany. Ta zůstává stále poslední. Třetí Chyšky ztratily překvapivě dva body s Březnicí, když jednogólové vedení hostů srovnával v 76. minutě zkušený exmilevský Václav Kosík. Mirovice měly namále v utkání milevskou rezervou, když srovnání skóre obstaral až v 88. minutě Václav Jelínek.

Na poražený Suchdol se dotáhla Kardašova Řečice

Ve skupině D obě vedoucí mužstva shodně prohrála a Kardašova Řečice se výhrou nad posledními Ledenicemi dotáhla na čelo a má stejně bodů jako vedoucí Suchdol nad Lužnicí, leč horší brankový rozdíl. Lídr tabulky překvapivě podlehl na vlastním trávníku dobře bojující Studené. Domácí od počátku v utkání tahali za kratší konec a po druhé trefě hostujícího šutéra Libora Dvořáka v 67. minutě prohráli, za Suchdolské zaznamenal také dvě trefy jejich kapitán Pavel Špale. Čtvrtou příčku stále drží neplachovský nováček, který svoji bodovou ztrátu na čelo tabulky díky výhře nad Třeběticemi snížil na pouhé dva body. Další nováček z Buku remizoval s Tatranem Lomnice nad Lužnicí. Bukovsko se po vysoké výhře nad mužstvem Mladého posunulo z předposledního místa již na jedenáctou pozici. Dvě branky zaznamenal František Cihla, v posledních třech zápasech vždy dvougólový střelec. Lokomotiva České Velenice přehrála na svém trávníku Slavonice.

VÝSLEDKY 9. KOLA I. B TŘÍDY

SKUPINA A

FK Boršov nad Vltavou – FC Šumava Frymburk 3:2 (1:0)
Branky: 54. a 62. Gruber, 39. Komrska – 60. (pen.) Mertl, 82. Budík.
Rozhodčí: Křížovský – Černý, Zevl. ŽK: 3:4 (Gruber, Čutka, Pokorný – Petscher 2, Mertl, Vítek). ČK: 0:1 (27. Petscher). Diváků: 45.

1.FC Netolice – TJ Sokol Chvalšiny 2:0 (1:0)
Branky: 44. Šulc, 72. Volf.
Rozhodčí: Kadlec – Vejčík, Harvalík. DFA: Jos. Šafránek. ŽK: 1:1 (Andres – Fic). Diváků: 80.

TJ Malše Roudné B – Vltavan Loučovice 2:4 (1:2)
Branky: 38. Šedivý, 62. Jan Rezek – 3. Dudla, 41. Sojka, 86. Ardó, 90+2. Voj. Matulík.
Rozhodčí: Černý – Křížovský, Pileček. ŽK: 4:4 (Lerch 2. Svoboda, Budín – Dudla, Ardó, Sundač, Sojka). ČK: 1:1 (44. Lerch – 65. Sundač). Diváků: 30.

FK Dolní Dvořiště – SK Větřní 1:2 (0:1)
Branky: 52. Štifter – 20. Cifreund, 46. Gutheis.
Rozhodčí: P. Šťastný – Svora, Adamovič. ŽK: 4:3 (Hošek, Kotlár, Kubík, Tesař – Ješina, Sulzer – trenér, Gutheis). Diváků: 100.

TJ Spartak Trhové Sviny B – SK Zlatá Koruna  4:2 (2:1)
Branky: 29. a 44. Lavička, 63. Švepeš, 90+2. Tůma – 24. Rychtář, 75. T. Weinhard.
Rozhodčí: Krejník – Picka, Hora. ŽK: 2:2 (Lust, Tůma – T. Weinhard, Lacko). Diváků: 52.

TJ Sokol Kamenný Újezd – TJ Dříteň  0:1 (0:1)
Branky: 24. Picka.
Rozhodčí: Ovčáček – Kadlec, Feitl. DFA: Němeček. ŽK: 2:4 (Soukup, Frnka – Picka, Pojer, Werner, Strapáč). Diváků: 200.

TJ Slavoj Hrdějovice – SK Sedlec  2:2 (1:1)
Branky: 14. a 84. (pen.) Miklík – 44. Zíka, 89. Hudec.
Rozhodčí: Šíma – Švec, Škuthan. ŽK: 1:5 (Miklík – Špán, Koch, Milan Pešek, Koňarík, Rýpar). Diváků: 60.

SKUPINA B

FK IPD service Kestřany – TJ Sokol Sedlice 2:0 (1:0)
Branky: 24. Hanisch, 88. Václavík.
Rozhodčí: Pánek – Muzika, Hrušková. ŽK: 2:1 (Hanisch, Lebeda – Němec). Diváků: 50.

TJ Sokol Střelské Hoštice – Sokol Cehnice 3:2 (1:2)
Branky: 20., 72. a 84. Šefčík – 6. Nedvěd, 43. Lib. Čech.
Rozhodčí: R. Novák – Landík, Rothschedl. Bez karet. Diváků: 60.

SK Slavoj Volyně – Sokol Stachy 3:2 (1:1)
Branky: 19. Dlouhý, 89. Slavík, 90+4. Škopek – 28. Pešl, 73. Záleský.
Rozhodčí: Landík – R. Novák, Rothschedl. ŽK: 2:1 (Temňák, Škopek – Heidenreich). Diváků: 100.

TJ Sokol Bělčice – TJ Dražejov 1:1 (1:0)
Branky: 43. Průcha – 66. Hrčka.
Rozhodčí: Muzika – Pánek, Rynda. ŽK: 1:6 (Ježek – Uher, Bračok, Hrčka, Martínek, Šulda, Turek). ČK: 1:0 (56. Páca). Diváků: 50.

TJ Slavoj Husinec – TJ Osek B  4:2 (1:1)
Branky: 67. a 89. Kolář, 39. (pen.) Wágner, 76. Zelený – 41. Maroušek, 60. Jan Hoch.
Rozhodčí: Klimeš – Hučík, Neumann. ŽK: 2:3 (Wágner, Kolář – Mrkvička, Maroušek, Kafka). Diváků: 60.

FK Tatran Prachatice B – TJ Blaník Strunkovice nad Blanicí  1:2 (0:2)
Branky: 73. Kunc – 33. Kuneš, 42. Váša.
Rozhodčí: Bumba – Ernst, Heinzl. ŽK: 2:5 (Tesárek, Janošťák – Martin Dvořák 2, Gažík, Pícha, Váša). ŽK: 0:1 (75. Martin Dvořák). Diváků: 60. Hráno v Záblatí.

SK Vacov – SK Čkyně  0:2 (0:0)
Branky: 60. Mir. Miklas, 71. Vojta.
Rozhodčí: Zabilka – P. Šťastný, Zloch. DFA: Albrecht. ŽK: 3:2 (Gustav Bujok, Jar. Červenka, Jírovec – Turek, Kuta). ČK: 0:1 (25. Jakub Formánek). Diváků: 200.

SKUPINA C

TJ Sokol Planá nad Lužnicí –1.FC Boston Kluky 10:1 (6:0)
Branky: 8. a 40. Pěknic, 13. a 25. Pospíchal, 23. a 67. Šmídmajer, 31. a 61. Přibyl, 83. Jar. Polišenský, 89. Drtina – 60. (pen.) Štěpán.
Rozhodčí: Řehoř – Kovařík, Bartůněk. ŽK: 1:3 (Handrejch – Marek, Kůs, Jos. Košatka). Diváků: 20.

TJ Sokol Želeč – TJ Božetice 2:0 (0:0)
Branky: 52. Luk. Prokeš, 77. Fr. Kukla.
Rozhodčí: Schwarz – Prinz, Třešňák. ŽK: 2:1 (Kubec, Nápravník – Čanda). Diváků: 30.

SK KAVAS Větrovy – FK Opařany-Řepeč 5:2 (2:0)
Branky: 37. a 82. Pfeifer, 22. Petr Klejna, 70. Filip Vobr, 77. Jan Sedláček – 74. Miloslav Pražma, 90+1. Michal Koktan.
Rozhodčí: Prinz – Schwarz, L. Novák. DFA: Bicek. ŽK: 1:5 (Jar. Klejna – Petr Koktan, Mikšovský, Matyš, Mir. Štecher, Jan Dončuk). Diváků: 45.

SK Mirovice – FC ZVVZ Milevsko B 2:2 (1:0)
Branky: 43. Mrlina, 88. Jelínek – 65. Fil. Milaberský, 73. Chadima (vlastní).
Rozhodčí: Frček – M. Mráz, Kalina. ŽK: 4:1 (Vodňanský, Císař, Hanzlík, Jelínek – O. Dvořák). Diváků: 70.

FC Chyšky – TJ Březnice  2:2 (1:0)
Branky: 22. Jan Málek, 76. Václav Kosík – 50. Petr Dvořák, 72. Antl.
Rozhodčí: Ct. Novotný – Bezpalec, Šika. ŽK: 0:1 (Kníže). Diváků: 65.

TJ Sokol Sepekov – TJ Hradiště  2:0 (1:0)
Branky: 32. Martin Novák, 84. David Pichlík (vlastní).
Rozhodčí: Bartůněk – Studený, Brodský. ŽK: 4:1 (Mich. Kosobud, Martin Novák, Luk. Hadáček, Mich. Koutník – Suk). Diváků: 88.

TJ Sokol Mladá Vožice – TJ Sokol Chotoviny  3:1 (2:1)
Branky: 22. a 39. Tomáš Kukla, 48. Struska – 5. Marek.
Rozhodčí: R. Šťastný – Makovička st., Váňa. ŽK: 4:5 (Tomáš Kukla 2, Struska, Štěpán Kukla – Pavlíček, Slabý, M. Kromka, Jan Dvořák, Bondarev). ČK: 1:0 (79. Tomáš Kukla). Diváků: 80.

SKUPINA D

AC Buk – TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 1:1 (1:1)
Branky: 33. Petr Jaroš – 42. Strouha.
Rozhodčí: Pícha – Hladík, Janák. DFA: Štuk. ŽK: 0:2 (Čáp, Kabele). Diváků: 80.

TJ Dolní Bukovsko – SK Mladé 5:1 (2:0)
Branky: 32. a 79. Fr. Cihla, 42. Venčovský, 58. Jos. Cihla, 84. Pavel Kokeš – 81. Linhart.
Rozhodčí: Hnilička – Bartůněk, Primus. DFA: Pípal. ŽK: 2:1 (Venčovský, Kotyza ml. – Šafrata). Diváků: 80.

FK Kardašova Řečice 1922 – TJ Slavoj Ledenice 2:1 (0:1)
Branky: 60. Slavík, 66. Kovář – 41. Fencl.
Rozhodčí: Hladík – Pícha, Loula. ŽK: 2:4 (Šergl, Kovář – Fencl, Čermák, Princl, Kadlec). Diváků: 50.

TJ Jiskra Třeboň B – TJ Jiskra Nová Bystřice  2:1 (1:1)
Branky: 20. Jan Matoušek, 64. (pen.) Holý – 22. Havel.
Rozhodčí: Kovařík – Kříž ml., Hanes. ŽK: 2:3 (Kopecký, Holý – R. Schramhauser, Kapias, Feytl). Diváků: 50.

Sokol Suchdol nad Lužnicí– FK Studená  2:3 (1:1)
Branky: 33. a 54. Špale – 50. a 67. Lib. Dvořák, 22. Jos. Šimánek.
Rozhodčí: Devera – Blažek, Bicek. DFA: Pípal. ŽK: 3:3 (Aleš Arenberger, Špale, Jak. Záruba – Bartoň, Dokulil, Lindourek). Diváků: 80.

TJ Sokol Neplachov – FK Sokol Třebětice  5:1 (3:0)
Branky: 40. Jan Švec, 41. Štěcha, 45. Hindy, 53. Hruška, 83. Petr Švec – 46. Šťastný.
Rozhodčí: M. Mráz – Brom st, Brom ml. ŽK: 1:1 (Hindy – T. Chvátal). Diváků: 120.

TJ Lokomotiva České Velenice – TJ Sokol Slavonice  3:0 (3:0)
Branky: 10. Kopecký, 24. Banašík, 28. Vetrák.
Rozhodčí: Svoboda – Rous, Janák. ŽK: 1:5 (Lehrmann – Marhoun, Janák, Voj. Balík, Bodlák, Milan Balík). Diváků: 50.