Souhlasím

SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1

neděle, 10. září 2017, 20:05

Domácí hráli více než 50 minut o desíti a zaslouženého vyrovnání se dočkali v předposlední minutě Lašákem. Hrdějovice už čtvrtou výhru o jediný gól neudržely. Foto: Ján Honza

SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1SK Dobrá Voda - Slavoj Hrdějovice 1:1