I. třídy: Týn se vytáhl na Bavorovice. S favority drží krok Sedlec a Cehnice

sobota, 26. srpna 2017, 23:10

AKTUALIZOVÁNO - Krajské třídy měly na pořadu druhé zápasy. V některých skupinách už se začínají klubat hlavní aspiranti postupu. Ve Velešíně nezaváhaly Strakonice, velký obrat předvedl v domácí premiéře další nováček A třídy Sedlec.

Strakonický Junior potvrdil ve Velešíně své ambice, domácí mu stačili vzdorovat jen první poločas. Nováček Sedlec rychle prohrával s Vimperkem 0:2, ale do přestávky vyrovnal a po ní přidal další dva góly. Hosté se od 27. minuty museli obejít bez zraněného brankáře Wagnera, mezi tyče musel obránce Pospíchal.

Třetím týmem, který ještě neklopýtl, je Slavia ČB. S Blatnou měla práci, ale po mazáckém lobu Slípky z poloviny hřiště si zajistila rozhodující náskok, s nímž neotřáslo ani snížení soupeře v závěru. Vydařenou premiéru měl na lavičce Týna trenér Jiří Orlíček. Olympie si připsala vysoké vítězství 5:1, když klíčové momenty si schovávala na konec prvního a začátek druhého poločasu.

Kouč Miroslav Koláček dorazil do Ševětína s Nemanicemi. Proti svému bývalému klubu mu chybělo sedm hráčů a do dresu navlékl jak 15letého Hebkého, tak na chvíli sekretáře Petra Böhma, který měl na kopačce vítězný gól. S absencemi se musela vypořádat i Dobrá Voda. S týmem Martina Wohlgemutha nevyužila slibné šance a podruhé musela spolknout hořkost porážky.

Nečekal se propadák Veselí s nováčkem T. Sviny. Exkrajská Planá ztratila s hradeckým béčkem dvougólový náskok a odvezla si jen bod. Bernartice se rozešly s ambiciózním Lomem bez gólů, Chýnov rozstřílel rezervu Milevska pěti góly. Ve skupině A jsou stoprocentní pouze Hrdějovice, které Studničkovou brankou vyhrály na čekanickém hřišti Meteoru Tábor.

N. Bystřice vyhrála po deseti měsících

V I. B třídě se v souboji nováčků, domácí Zl. Koruny a Klikova radovali hosté. Ledenice doma nečekaně přenechaly body Loučovicím. Sokol Cehnice dokazuje, že jeho postup z okresu nebyl náhodný. Dříteň vyřídil za dvacet minut, kdy byl stav 3:0. Lažiště nezvládlo derby s Netolicemi a na inkasovaný gól deset minut před koncem už neodpovědělo.

Milan Vančát ze Sedlice je prvním brankářem, který se zapsal do střelecké listiny. V Klukách prokázal železné nervy a za bezgólového stavu penaltu proměnil.  V Nové Bystřici se konečně dočkali. Na body čekali hráči Jiskry od 29. října loňského roku, kdy v I. A třídě porazili Hrdějovice 1:0. Od té doby utržili čtrnáct porážek orámovaných pádem o stupínek níže. První počin do tabulky učinily na vlastním trávníku Chotoviny, šampion Táborska. Třebětice za jedenáct minut nasázely Jistebnici tři góly. Mezi hlavní kandidáty postupu bude patřit Lišov, což potvrdil druhou výhrou s K. Řečicí.

VÝSLEDKY 2. KOLA I. TŘÍD

I. A třída, skupina A

SK Sedlec - Šumavan Vimperk 4:3 (2:2)
Góly: 13. Bláha, 45. Koch, 59. Staněk, 76. T. Kučera - 6. Čech, 9. a 79. (pen.) Vondrášek. ČK: 0:1 (89. Čech).

Lokomotiva Č. Budějovice - FK Tatran Prachatice 2:2 (1:1)
Góly: 10. a 78. Sudek - 26. Fischer, 68. Kováč.

FK Vodňany - SK Planá 2:2 (0:1)
Góly: 76. Varyš, 80. Rauscher - 28. Stegbauer, 85. Špírek.

FK Olympie Týn n/Vlt. - FC Mariner Bavorovice 5:1 (2:1)
Góly: 47. a 89. Stoklasa, 4. Plojhar, 38. Lukeš, 58. Houska - 20. Smékal.

SK Slavia Č. Budějovice - TJ Blatná 2:1 (1:0)
Góly: 42. Hasenöhrl, 79. Slípka - 85. Machovský.

FC Velešín - FK Junior Strakonice 1:5 (1:2)
Góly:   43. Hrmo - 28. a 73. Dohonyi, 30. Maršala, 78. Zušťák, 80. Cibulka.

SK Vacov - SK Větřní 3:0 (1:0)
Góly: 14. Zitta, 84. R. Mach (pen.), 87. Valta. ČK: 0:1 (87. Skok).

Aktuální tabulka zde

I. A třída, skupina B

SK Ševětín - SK Nemanice 1:1 (1:1)
Góly: 33. Kupec - 11. Bašta.

Lokomotiva Veselí n/Luž. - Spartak Trhové Sviny 1:5 (0:2)
Góly: 63. Hájek (pen.) - 23. Kolář, 39. Chromčák, 55. L. Gažák, 82. Šemro, 89. J. Gažák ml.

FK Meteor Tábor - Slavoj Hrdějovice 0:1 (0:0)
Gól: 65. Studnička.

FK J. Hradec 1910 B - Sokol Planá nad Lužnicí 2:2 (1:2)
Góly: 38. a 57. Víteček - 2. a 35. Široký.

SK Dobrá Voda - SK Čtyři Dvory 1:2 (1:1)
Góly: 23. Šteyer - 10. Melka, 67. Janeček.

FC Chýnov - FC ZVVZ Milevsko B 5:0 (4:0)
Góly: 8. a 48. Král, 27. a 35. Prášek, 45. Štiller.

Sokol Bernartice - TJ Sokol Lom 0:0
ČK: 1:1 (53. Mrkáček - 53. Kolací). Diváků: 250.

I. B třída, skupina A

TJ Nová Ves - FK Spartak Kaplice 3:1 (1:0)
Góly: 5. a 89. Procházka, 52. Novák - 62. Pál.

SK Zlatá Koruna - Blesk Klikov 0:1 (0:1)
Gól: 20. Lochman.

FK Boršov n.Vltavou - Sokol Suchdol nad Luž. 1:3 (0:1)
Góly: 84. Gruber (pen.) - 27. Heřman, 59. Špale, 81. Kubašta. ČK: 1:0 (59. Čuřík).

Slavoj Ledenice - Vltavan Loučovice 1:2 (0:0)
Góly: 58. Kadlec (pen.) - 48. Somolík, 87. Toman.

FC Šumava Frymburk - Sokol Chvalšiny 2:0 (2:0)
Góly: 5. Koza, 29. Matúš.

Sokol Kamenný Újezd - Malše Roudné B 2:1 (0:1)
Góly: 51. Černý, 67. Sivák - 34. Budín.

FK Nová Ves-Brloh - Sokol Olešnice 4:2 (4:1)
Góly: 25. a 26. Švarc, 38. Vlček, 41. Palkoska - 4. Drtina, 73. Burda. ČK: 0:1 (83. Hanzal).

I. B třída, skupina B

Sokol Cehnice - TJ Dříteň 4:1 (3:0)
Góly: 11. a 17. Sadlak, 20. Krejsa, 49. Mára - 79. Klimeš.

SK Čkyně - Sokol Stachy 4:0 (2:0)
Góly: 12. Gerold, 38. M. Kuneš, 52. Vojta, 82. Miklas.

SK Lhenice - Sokol Zdíkov 3:0 (2:0)
Góly: 29. Prenner, 37. a 66. Mahák.

Blaník Strunkovice - SK Vacov B 2:0 (2:0)
Góly: 18. Klein (pen.), 44. Němeček.

FC Westra Sousedovice - SK Slavoj Volyně 2:1 (1:1)
Góly: 45. T. Glazunov, 69. M. Glazunov - 20. Prihara.

FK Lažiště - 1.FC Netolice 1:2 (1:1)
Góly: 14. Bízek - 31. Vlášek, 80. Urban.

FC Vlachovo Březí - FK Chelčice 1:1 (0:1)
Góly: 61. Kravčenko - 43. Šácha.

I. B třída, skupina C

FC Alko Semice - FK IPD service Kestřany 2:1 (0:0)
Góly: 54. Nousek, 86. P. Keclík - 66. Voráček.

TJ Podolí II - TJ Hradiště 3:0 (1:0)
Góly: 18. Sleza, 53. Mařík (pen.), 57. Girardey.

1.FC Boston Kluky - Sokol Sedlice 0:3 (0:1)
Góly: 40. Vančát (pen.), 70. Dumský, 83. Čabrádek.

Sokol Bělčice - TJ Osek B 1:0 (1:0)
Gól: 28. Ježek.

Sokol Sepekov - TJ ZD Kovářov 5:1 (1:1)
Góly: 10. Tupý, 50. L. Hadáček (pen.), 65. a 85. Bolek, 90. J. Hadáček - 30. Jarošík (pen.).

Sokol Putim - TJ Božetice 1:0 (1:0)
Gól: 16. Šitner.

FC Chyšky - SK Mirovice 2:2 (2:1)
Góly: 16. Turek, 45. Lívanec - 14. Převrátil, 75. Vodňanský.

I. B třída, skupina D

FK Řepeč-Opařany - Sokol Mladá Vožice 2:3 (1:2)
Góly: 31. Mikšovský, 90. P. Koktan Petr - 7. a 78. Svatek, 41. Pešek.

Sokol Chotoviny - Sokol Slavonice 3:0 (2:0)
Góly: 19. Vrhel, 24. Bondarev, 56. Turek.

FK Sokol Třebětice - 1.FC Jistebnice 3:1 (0:0)
Góly: 57. vlastní (Bojko), 60. Šťastný, 68. Urbánek - 77. M. Muž.

SK Lišov - Sokol Kardašova Řečice 3:0 (1:0)
Góly: 12. Shýbal, 69. D. Mlýnek, 78. O. Mach.

Jiskra Nová Bystřice - TJ Malšice 2:0 (0:0)
Góly: 63. a 78. Havel.

Jiskra Třeboň B - Tatran Lomnice n/Luž. 2:2 (1:0)
Góly: 20. Pancíř, 78. Brousek - 48. Krejník, 83. Melichar.

SK Ratibořské Hory - TJ Dolní Bukovsko 2:1 (1:0)
Góly: 21. Prokeš, 47. Vaněček - 87. Cihla. Ve 44. min. nedal domácí Prokeš penaltu.