Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na seminář Táta – trenér dorazí trenéři Barák a Vorlický s potomky

 
pondělí, 22. května 2017, 23:42

Velmi zajímavý seminář na téma Táta – trenér připravila pro mládežnické trenéry Komise mládeže Jč. KFS. „Podařilo se nám zajistit velké kapacity, které velmi otevřeně mluví o svých chybách při výchově a tréninku svých synů,“ říká předseda Komise mládeže Tomáš Maruška. Seminář proběhne ve středu 24. května 2017 od 17,30 hod. v konferenčním sálu Parkohotelu v Hluboké nad Vltavou.

Téma „Táta – trenér“ přiblíží problematiku výchovy hráčů v podání zkušeností z trenérské praxe při trénování svého syna na hřišti i mimo něj Antonína Baráka st. a Jiřího Vorlického st. s jejich syny jako přímými aktéry semináře.

Antonín Barák starší je jedním z nejuznávanějších trenérů mládeže v ČR a vedoucím talentované mládeže FAČR. Syn Antonín Barák mladší je odchovancem příbramského fotbalu, nyní hráčem SK Slavia Praha a reprezentantem ČR. V létě mění dres a za 80 miliónů přestupuje do italského Udine. Druhým tátou - trenérem a přednášejícím bude se svými syny Jiří Vorlický starší, bývalý profesionální fotbalista, úspěšný trenér Zbrojovky Brno a trenér mládežnické reprezentace FAČR U15.

„Trenéři mají jedinečnou možnost se s hosty osobně poznat, slyšet jejich dosavadní životní cestu a zároveň se na cokoliv zeptat. Sám jsem jejich seminář měl možnost shlédnout a všem, kteří se na výchově hráčů podílíte, vřele doporučuji,“ uvedl Tomáš Maruška s tím, že se trenérům vyplatí oželet případný středeční trénink svého mužstva a přijet na Hlubokou. Seminář je akreditován 2 kredity do doškolovacího systému trenérů FAČR.    

Napsal(a) Redakce