Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dynamáci přivezli z mezinárodního turnaje na Moravě stříbro

 
úterý, 16. května 2017, 12:00

Starší přípravka SK Dynamo ČB U10 se zúčastnila 13. 5. 2017 mezinárodního fotbalového turnaje v Prostějově, kam vyjela poměřit síly zejména s moravskými týmy.

V konkurenci týmů jako FC Zbrojovka Brno, Sigma Olomouc, FC Slovácko, Spartak Trnava, SFC Opava a dalších se budějovičtí benjamínci soupeřů nezalekli a po zodpovědném výkonu zaslouženě vybojovali krásné 2. místo.

V turnaji prohráli pouze jedinkrát s vítězem turnaje Spartakem Trnava, který přijel ze Slovenska. Na turnaji ukázali svoji kvalitu a navázali na výsledky z předchozího turnaje E.ON Junior Cup, který se odehrál před týdnem v Kamenném Újezdě, kde neměli konkurenci a vybojovali 1. místo a postup do Velkého finále E.ON Junior Cup hrající se 8. - 10. září v Roudném u Č. Budějovic.

Stříbrné Dynamo ČB U10
Horní řada (zleva): trenérka Eliška Jášová, Filip Vávra, Viktor Michl, Tomáš Bláha, Jan Jílek, Jan Němeček, Tobiáš Vorel, Tadeáš Prášek, kondiční trenér Daniel Mikulička.
Uprostřed: Antonín Mikulička, Šimon Wölfl, František Mikulička, Tomáš Koloničný, Filip Ulhrich, Kryštof Dvořák, Jan Katona. Vpředu jsou brankáři Karel Györi a Dominik Kerl.

Napsal(a) Redakce