Nováček z Trhových Svinů v Protivíně zaslouženě bodoval

čtvrtek, 29. září 2022, 15:22

Protivín - V Protivíně se obě mužstva rozešla se zaslouženou remízou. Protivínský tým tento zápas nezastihl v nejlepší formě, hra byla kostrbatá, souhra vázla, tudíž se do šancí dostával velmi těžko. Navíc se dopustil několika hrubek v obraně, které pro něj měly fatální výsledek. Hosté se představili jako kompaktní bojovný tým s velmi dobrým brankářem, který domácím svými zákroky minimálně dvakrát překazil radost ze vstřeleného gólu. Tým, který nevynechal žádnou možnost k ohrožení domácí svatyně, a který si odvezl zasloužený bod. A mohly to být body tři, protože v době po vyrovnávací brance nastřelili krásnou ranou tyč domácí branky. Nejlepšími hráči podle trenérů byli: Kulík – David Brůha. Z mého pohledu bych u hostů označil i brankáře Karla Brůhu.

Zajímavé momenty utkání:

Hrachovec se po obloučku J. Vorla řítil sám na branku hostí, jeho oblouček však stačil gólman Brůha vytlačit na roh

15´ roh hostí prošel přes celou branku domácích, jeden z nabíhajících hráčů hostí jej vrátil před branku a tam obránce domácích nešťastně nastřelil svého spoluhráče, od kterého se míč odrazil do protivínské branky – 1:1

19´ po útoku hostí centr zprava propadl mezi shluk hráčů, po odrazu se dostal hostující útočník ke střele, kterou stačil gólman Vavruška včasným vyběhnutím zblokovat

27´ Říha zpracoval tělem oblouček Vojíka, jeho střela halfvolejem skončila půl metru vedle branky

33´ J. Vorel prodloužil oblouček Vojíka na zcela volného Nedvěda, který obloučkem překonal brankáře - 1:1

53´ Hrachovec unikl po levé straně, na brankové čáře zasekl a jeho střela jen těsně minula hostující branku. Možná, že zpětná přihrávka na osamoceného Petra by byla lepší

55´rychlý protiútok hostí zakončoval na velkém vápně osamocený hráč hostí, Váverka však vytáhl výborný zákrok a vyrazil

62´ Kulík vysunul kolmicí Petra, který si sám před brankářem hostí poradil – 2:1

69´ J. Vorel postupoval zprava na brankáře hostí, ten jeho střelu na přední tyč stačil konečky prstů vytlačit na tyč a roh

79´ Z. Vorel po rohu bratra krásně hlavičkoval, ke smůle domácích přesně do náruče hostujícího brankáře. Ten okamžitě vykopl dlouhý výkop, domácí brankář vyběhl, byl však u míče o krok pozdě, fauloval útočníka hostí, od toho se však míč odrazil a dokutálel se i přes obrovskou snahu Kulíka za brankovou čáru 2:2

82´ krásná střela hostí po sraženém centru zazvonila na protivínské tyči…

85´Petr nedokázal střílenou přihrávku na malé vápno sklepnout na správnou stranu a míč se mu od nohy odrazil do pole