Protivín vedl o dva góly, o výhru se ale musel obávat až do konce

pondělí, 26. září 2022, 11:49

Protivín - V Protivíně viděli diváci dramatické utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší domácí, dali dvě branky a třetí visela na vlásku, ve druhé hru ovládl Rudolfov, snížil a domácí se obávali o vítězství až do konce.

Sled zajímavých situací:

na Petrovo prostrčení naběhl Nedvěd, hledal J. Vorla, tomu stačil ukopnout míč od kopačky Pouzar

únik hostů zleva a přihrávku přes celou branku stačil Pícha vyrazit před dobíhajícím útočníkem

11´ Nedvědův centr prodlužoval Petr hlavou a J. Vorel na zadní tyči střílel pod břevno – 1:0

13´ Vojík vyhrál souboj na vlastní polovině, postrčil Říhovi, ten přetáhl na Petra, který přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Dana Bečváře - 2:0

21´ Říha vypíchl míč obránci, šel zleva sám na brankáře, ten jeho obstřel stačil vypíchnout špičkou nohy na roh, ze kterého Z. Vorel střílel opět do jeho náruče

35´ po centru Pouzara se dvakrát podařilo domácím obráncům zablokovat nebezpečné střely hostujících útočníků

44´ Z. Vorel se dostal ke střele po odraženém centru, střílel těsně vedle

45´ další Pouzarův centr a střela, kterou se opět podařilo domácímu obránci zablokovat

50´ po přihrávce Říhy šla Petrova střela těsně vedle

58´ ve vyložené šanci selhal hostující Sládek, který z malého vápna hlavou netrefil Píchovu branku

60´ po dlouhém autu a skrumáži před brankou dokázala domácí obrana třikrát zablokovat střely hostí, nakonec se domácím podařilo míč odkopnout

64´po centru z levé strany a odraženém míči, který sbíral Pícha, jeden z domácích fauloval v malém vápně, rozhodčí nařídil penaltu, kterou Hric proměnil bombou k tyči – 2:1

81´ Buko po prostrčení Davida Bečváře střílel z vápna z otočky po zemi k tyči, gólman Keřka stačil míč vyrazit na roh

90´ Říha zachytil rozehrávku hostujícího gólmana ale jeho postup na branku byl pomalý, gólman se stačil vrátit a protivínského hráče odblokovat

FK Protivín - SK Rudolfov 2:1 (2:0)

Góly: 10. J. Vorel, 12. Bečvář - 63. Hric (pen.). Rozhodčí: Cigáň - Vican, Vican. Delegát: Šnajder. ŽK: 3:2 (J. Vorel, Říha, Vojík – Novotný, Pouzar). Diváků: 100.