I. B třída: D. Dvořiště ztratilo v Roudném, Suchdol rozdrtil rezervu Třeboně, Neplachov nešetřil souseda D. Bukovsko

neděle, 22. srpna 2021, 10:30

Jihočeský kraj – Z naplánovaného programu 28 zápasů byl odložen duel Chotovin s Božeticemi. Favorité vesměs plnili své role. Roudenské béčko zásluhou Lukáše Wohlgemutha (syn známého ligového obránce) porazilo posílené D. Dvořiště. Husinec hattrickem exprachatického Václava Caise porazil Záblatí (Prachatice C). Suchdol pod velením nového kouče Otakara Matouše vyprovodil třeboňské béčko 7:0. V sousedském derby se Neplachov vytáhl před 220 diváky na D. Bukovsko a v přesilovce vytáhl skóre až na 9:3!

1. B třída skupina A

Chvalšiny remizovaly se Sedlecí, když za ně srovnával skóre utkání Daniel Lamač pět minut před závěrem. Větřní si po výhře v minulém kole neprosadilo výhrou doma s Frymburkem a ztratilo dva body. Nevyužilo ani hru o jednoho hráče navíce, díky vyloučenému Janu Ribárovi. Loučovice porazily Boršov nad Vltavou díky zpřesněné střelbě ve druhé půli. Zaznamenaly v ní totiž všechny tři góly a jasně vyhrály. Autorem prvních dvou byl Václav Dudla. Rezerva Malše Rudné si na domácím trávníku poradila s borci z Dolního Dvořiště i díky dvěma gólovým trefám Lukáše Wohlgemutha. Dříteň porazila Zlatou Korunu, po jednogólové ztrátě z první půle zaznamenala další tři góly a otočla i díky dvěma trefám Tomáše Kovaříka zápas ve svůj prospěch. Kamenný Újezd vyhrál nad Hrdějovicemi dvougólovým rozdílem, obě trefy byly zaznamenány v závěrečných sedmi minutách prvního poločasu. Mladé doma po kruté prohře v minulém kole porazilo rezervu Trhových Svinů, když rozdílovávý gól zaznamenal v poslední minutě hrací doby Vojtěch Mudrý.

1. B třída skupina B

Dražejov si připsal cennou výhru v domácím prostředí s Volyní, oba góly padly v průběhu první půle v rozmezí tří minut a udržel si postavení lídra tabulky. Zisk všech bodů se povedl také Sedlici, když jednobrankovou výhru zajistil již v první půli David Dumský. Sedlice je druhá zásluhou horšího brankového rozdílu. Sousedovice zjistili, že ani hra v nižší soutěži pro ně nebude procházka růžovým sadem a podlehly v domácím prostředí jasně Vacovu. Jsou poslední a mají ze dvou zápasu hrozivé skóre 0:7. Rezerva strakonického Junioru vyhrála o gól nad Bavorovem, když rozhodující trefa padla až v 86. minutě a měl na ní zásluhu Petr Baloušek, jinak svým druhým gólem v zápasu (v prvním případě proměnil penaltu).  Za hosty se dvakrát trefil také Filip Gašpar. Husinec porazil díky hattriku Václava Caise prachatické céčko. Lhenice vyhrály na hřišti svého soupeře ve Stachách, Jediný gólový úspěch měl na svědomí Marek Rosa dvaadvacet minut před závěrečným hvizdem sudího. Cehnice po vysoké výhře v minutém kole v Záblatí utrpěly podobný debakl i doma. Krutě prohrály s Bělčicemi, když se o hostující góly nepodělilo šest hráčů.

1. B třída skupina C

Ve skupině C ukázala svou sílu Mladá Vožice a vyhrála vysoko v Kestřanech, které se výměně skupin nějak nemohou chytit. Výsledek 0:10 v Chyškách a nyní 2:5 hovoří jasnou řečí. Sepekov porazil doma Čížovu. Do dvou gólech zaznamenali Jan Staněk a David Kašpar. Sokol je druhý pouze díky horšímu gólovému rozdílu. Hradiště totiž z opačného důvodu svou skupinu vede a nedostalo ze dvou utkání ani jeden gól. V tom aktuálním s Větrovy se na jejich čtyřgólové výhře nejvíce třemi trefami podílel Frant. Řezáč. Planá nad Lužnicí pouze remizovala s Jistebnicí. V první půli vedli domácí gólem Tomáše Pösingera, ve druhé pak hosté srovnali pět minut před koncem Richardem Hejlíkem. Soběslavská rezerva rozdrtila Kluky, hattrick znamenal zkušený Lukáš Havlíček, z toho dvě trefy z penalt. Milevská rezerva si poradila s Chyškami, když za ně všechny tři góly nastřílel pendl Jaroslav Sedláček, který se trefil třikrát i v minulém kole a je zatím jejich jediným střelcem. Utkání Chotoviny - Božetice bylo odloženo kvůli trafické události v mužstvu hostů. Jejich hráč Tomáš Tollinger ve svých 29 letech tragicky zahynul.

1. B třída skupina D

Ve skupině D ledenický Slavoj vyhrál na hřišti v Horním Žďáru a je v tabule druhý, Studená o jeden gól porazila Novou Bystřice, na výhře se nejvíc podílel Libor Dvořák – autor hattricku. Tatran Lomnice nad Lužnicí přenechala na domácím trávníku všechny body Kardašově Řečici, když o nich rozhodly dva góly z první půle, z nichž druhý byl vlastní. Obě dvě hostující trefy zaznamenal Karel Valek. Suchdol nad Lužnicí pod vedením nového trenéra Otakara Matouše smetl sedmi zásahy Třeboňskou rezervu. Čistý hattrick zaznamenal Daniel Trmal průběhu čtyřiatřiceti minut v první půle. Třebětice, které nyní trénuje Marek Černoch, porazily nejtěsnějším poměrem Buk gólem Vojtěcha Habra. Zajímavostí utkání je jistě poměr obdržených žlutých karet (1:8). Neplachov, který vede tabulku, pokořil devíti góly tým z Dolního Bukovska, když bylo skóre v první půli srovnané! Domácí jim jich v té druhé pak přidali dalších šest. Autorem hattriku u hostitelů byl Martin Dušák, dvěma góly se za hosty prezentoval i Jan Bártík. V posledním utkání hraném v Nové Vsi nad Lužnicí prohrála domácí českovelenická Lokomotiva s Olešnicí čtyřgólovým rozdílem. Za domácí dvakrát skóroval Patrik Raab.

VÝSLEDKY 2. KOLA I. B TŘÍDY

SKUPINA A

TJ Sokol Chvalšiny – TJ Sedlec 2:2 (1:2)
Branky:
44. Fučík, 85. Lamač – 5. Koňařík, 31. Reindl.
Rozhodčí: Bartůněk – Ernst, Matoulek (N). ŽK: 2:1 (Kotlár, Zwiefelhofer – Koňařík). Diváků: 50.

SK Větřní – FC Šumava Frymburk 1:1 (1:0)
Branky:
30. Podskalský – 50. Račák.
Rozhodčí: Šíma – Křížovský, Marek. ŽK: 2:5 (Votýpka, Konečný – Ribár 2, Bláha, Vítek, Račák). ČK: 0:1 (67. Ribár). Diváků: 60.

Vltavan Loučovice – FK Boršov nad Vltavou 3:0 (0:0)
Branky:
58. a 65. Dudla, 73. Houška.
Rozhodčí: Křížovský – Šíma, Hladík. Hráno bez karet. Diváků: 100.

TJ Malše Roudné B – FK Dolní Dvořiště 2:0 (1:0)
Branky:
  2. a 55. Luk. Wohlgemuth.
Rozhodčí: Křížek – Kříž st., Hanes. ŽK: 2:2 (Tomášek, Neckář – Zeman, Hošek). Diváků: 95.

TJ Dříteň – SK Zlatá Koruna 3:1 (0:1)
Branky:
48. a 80. T. Kovařík, 86. L. Koudelka – 7. Šebelka (11).
Rozhodčí: Petričák – Machová, Pileček. ŽK: 1:2 (Werner – Šebelka, Persán). Diváků: 100.

TJ Sokol Kamenný Újezd – Slavoj Hrdějovice  2:0 (2:0)
Branky: 38. Svobodný, 45. Prokop.
Rozhodčí: Bartoníčková – Ryneš, Hora. DFA: Šnajder. ŽK: 1:3 (Svobodný – Leiš, Kukačka, Hrdlička). Diváků: 50.

SK Mladé – TJ Spartak Trhové Sviny B  2:1 (1:0)
Branky: 18. Topič, 90. Moudrý – 58. Tuscher.
Rozhodčí: Čarek – Zabilka, Josef Hlaváč (N). ŽK: 1:3 (Kočvara – Fr. Pavel, Tuscher, Popovič). Diváků: 50.

SKUPINA B

TJ Sokol Střelské Hoštice – TJ Sokol Sedlice 0:1 (0:1)
Branky:
33. Dumský.
Rozhodčí: Zabilka – Studený, Sadlak. ŽK: 3:5 (Baťka, Hlava, Gatcan – Janoušek, Mikeš, Vančát, Klíma, Čabrádek). Diváků: 80.

FC ZNAKON Sousedovice – SK Vacov 0:4 (0:1)
Branky:
32. Zitta, 67. Král, 71. Valta, 86. Jiří Mls.
Rozhodčí: Černý – Trkovský, Raba. ŽK: 3:0 (Brož, Vaněček, Hrach). Diváků: 40.

FK Junior Strakonice B – TJ Sokol Bavorov 3:2 (2:0)
Branky:
25. (pen.) a 86. Petr Baloušek, 19. Petráň – 55. a 76. Fil. Gašpar.
Rozhodčí: Pánek – Handšuh, Krejčík. ŽK: 1:4 (Juhaňák – Pat. Gašpar, Hubáček, Funda, Fil. Gašpar). Diváků: 80.

TJ Slavoj Husinec – FK Tatran Prachatice C 3:1 (2:0)
Branky:
12., 37. a 68. Václav Cais – 55. Šabršula.
Rozhodčí: Ondra – Hnilička, Trněný. ŽK: 0:2 (Lukeš, Pravda). Diváků: 70.

Sokol Stachy – SK Lhenice 0:1 (0:0)
Branky:
68. Rosa.
Rozhodčí: Ryneš – Neumann, Zloch. Hráno bez karet. Diváků: 60.

Sokol Cehnice – TJ Sokol Bělčice  2:6 (0:3)
Branky:
65. Herzig, 68. Miklas – 13. Houda, 29. Mach, 44. Hanzlík (11), 46. Ráž, 63. Jelínek, 90+1. Cibulka.
Rozhodčí: Trkovský – Černý, Pašek. ŽK: 1:0 (Marek Martínek). Diváků: 55.

TJ Dražejov – SK Slavoj Volyně  2:0 (2:0)
Branky: 32. Dlouhý (vlast.), 35. Koutský.
Rozhodčí: Kollárik – Ryklík, Rothschedl. DFA: Řezáč. ŽK: 0:2 (Prihara, Slavík). Diváků: 100.

SKUPINA C

TJ Sokol Planá nad Lužnicí – 1. FC Jistebnice 1:1 (1:0)
Branky:
16. Pösinger – 85. Hejlík.
Rozhodčí: Syrovátka – Klimeš, Jos. Novotný. DFA: Vrzal. ŽK: 3:2 (Kolář, Fil. Drtina, Pösinger – Zd. Šváb, Ruber). Diváků: 50.

FK IPD service Kestřany – TJ Sokol Mladá Vožice 2:5 (1:2)
Branky:
5. Markvart, 79. Hanisch – 30. a 84. Písařík, 11. Teplo, 55. Pešek, 82. T. Kukla.
Rozhodčí: Hanzlíková – Marek Mráz, Žemlička. DFA: Švarc. ŽK: 2:1 (Tvrzský, Drahoš – Pešek). Diváků: 45.

TJ Sokol Sepekov – TJ Sokol Čížová 4:0 (2:0)
Branky:
13. a 25. Staněk, 60. a 72. Kašpar.
Rozhodčí: Landík – Rom. Mráz, Čarek. DFA: Bicek. ŽK: 0:3 (Šťastný, Šitner, Sup). ČK: 0:1 (50. Jiří Kunt – ved. mužstva). Diváků: 90.

TJ Hradiště – SK KAVAS Větrovy 4:0 (3:0)
Branky:
13., 29. a 38. Fr. Řezáč, 48. Petr Valach.
Rozhodčí: Handšuh – Pánek, Štěpka. ŽK: 1:1 (Kačírek – Vaněk). Diváků: 80.

TJ Spartak Soběslav B – 1.FC Boston Kluky  5:1 (4:0)
Branky: 15. (pen.), 44. (pen.) a 47. Havlíček, 25. Štětina, 40. Pokorný – 71. (pen.) Tománek.
Rozhodčí: Svoboda – Blažek. Třešňák. ŽK: 2:1 (Havlíček, Škrleta – Voj. Košatka). Diváků: 20.

FC ZVVZ Milevsko B – FC Chyšky  3:1 (3:0)
Branky: 6., 36. a 40. Jar. Sedláček – 81. Jiří Barda.
Rozhodčí: Marek Mráz – Pánek, Smola. ŽK: 0:1 (Ond. Vačlena). Diváků: 90.

TJ Sokol Chotoviny – TJ Božetice odloženo na 28. 9. v 15:30.

SKUPINA D

Sokol Horní Žďár – TJ Slavoj Ledenice 2:4 (1:2)
Branky:
5. Němec, 50. Voldán – 9. Fencl, 29. Kožant, 88. Pat. Svoboda, 90. Dejmek (vlast.)
Rozhodčí: Ovčáček – Prinz, Kořínek. ŽK: 1:5 (Hrdlička – Fencl, Volák, Havrda, Fošum, Pat. Svoboda). Diváků: 80.

FK Studená – Jiskra Nová Bystřice 4:3 (3:2)
Branky:
21., 26. a 44. L. Dvořák, 77. Doležal – 12. a 54. Jiří Havel, 4. Frühauf.
Rozhodčí: Klimeš – Rous, Janák. ŽK: 4:3 (Lindourek, Lib. Dvořák, Duchoň, Doležal – Janoušek, Benkovský, Kapias). Diváků: 87.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí – FK Kardašova Řečice 1922  0:3 (0:2)
Branky:
16. a 64. Valek, 39. Vačkář (vlast.).
Rozhodčí: Prinz – Ovčáček, Bartyzal. ŽK: 1:3 (Špale – Tajml, Bílek, Jánošík). Diváků: 70.

Sokol Suchdol nad Lužnicí – TJ Jiskra Třeboň B 7:0 (4:0)
Branky:
3., 22. 34. Daniel Trmal, 43. Jak. Záruba, 57. Kamiš, 74. Kubašta, 90. Karel Trmal.
Rozhodčí: Hučík – Kořínek, Ernst. Hráno bez karet. Diváků: 70.

FK Sokol Třebětice – AC Buk  1:0 (0:0)
Branky: 72. (pen.) Voj. Habr.
Rozhodčí: Cigáň – Macháček, Rous. ŽK: 1:8 (Mart. Kerbler – Hamerník, Březina, Jaroš, Opička, Vondrák, Tomšík, Moravec, Vondráček). Diváků: 100.

TJ Sokol Neplachov – TJ Dolní Bukovsko  9:3 (2:2)
Branky: 58., 76. a 80. Mart. Dušák, 33. Petr Švec, 37. Vařák, 54. Hindy, 57. Ond. Dvořák, 64. Mohamed, 70. Marek Dvořák (11) – 4. a 14. Bártík, 90. Malecha.
Rozhodčí: Hnilička – Tůma, Ovčáček. ŽK: 1:2 (Láník – Kotyza ml., Malecha). ČK: 0:1 (63. Zahradník). Diváků: 220.

TJ Lokomotiva České Velenice – TJ Sokol Olešnice  1:5 (0:2)
Branky: 89. Mikl – 29. a 83. Raab, 10. Drtina, 46. Volf, 79. Koktavý.
Rozhodčí: Chvála – Studený, Macháček. ŽK: 3:1 (Jabůrek, Frant. Dvořák, Martinec – Lavička). Diváků: 82. Hráno v Nové Vsi nad Lužnicí.