Kombinovaný tým Táborska prohrál s dorostem Sparty a porazil Slavii U19

čtvrtek, 17. prosince 2020, 22:33

Táborsko – Tým FC MAS Táborsko Future (kombinace dorostenců, B týmu, testovaných hráčů, malá část A týmu) odehrál v pondělí a ve středu přípravná utkání se sparťanskými a slávistickými mladíky.

Na hřišti v Benešově sehrál kombinovaný tým (dorostenci, hráči na testech, část A týmu) FC MAS Táborsko v projektu Táborsko Future přípravný či spíše modelový zápas se Spartou Praha U19. Jihočeský tým, který vedli Miloslav Brožek a šéftrenér mládeže Kamil Tobiáš, prohrál 0:2.

Ve středu 16. 12. 2020 se odehrál přípravné utkání v Xaverově s dorostem Slavie Praha kategorie U19, v němž Táborsko zvítězilo po gólech Hájka a Dumbrovského 2:1.

Na sobotu 19. 12. 2020 plánované utkání na UMT v Milevsku se Sokolem Lom bylo v důsledku zhoršené epidemiologické situace zrušeno

FC MAS Táborsko – AC Sparta Praha U19 0:2 (0:2)
Branky:
12. a 30. minuta.

FCT, 1. poločas: Zadražil – Pavlík, Brabec, Jáša, Škrleta – Schramhauser – Praveček, Kovář, Provazník, Fulei – Hájek.
2. poločas: Zadražil – Vozihnoj, Kotrč, Jáša, Zezula – Větrovský – Kubovský, Dumbrovský, Icha, Pavlovskyi (75. J. Šplíchal) – Římanek.

SK Slavia Praha U19 – FC MAS Táborsko 1:2 (0:1)