Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Turnaj Přátelství: Druhou pozici si udržela rezerva Dynama, na třetí poskočilo Roudné

 
pátek, 3. července 2020, 20:34

České Budějovice/Jankov – Dvěma středečními zápasy se s turnajem Přátelství rozloučily béčko Dynama ČB, Třeboň a Jankov. Poslední dva zmiňované týmy živily naděje na druhé místo, ale po těsných porážkách skončí mimo nedailových pozic. Rezerva černobílých v jediném domácím střetnutí otočila nepříznivé skóre proti Třeboni třemi góly po změně stran. Jankov nesetřásl únavu z náročného zápasového rytmu a podlehl na vlastním trávníku nadšeně hrajícím mladíkům Roudného, kteří si třemi body zajistili s předstihem třetí příčku. Kvalitní turnaj zakončí sobotní zápas Roudného s Č. Krumlovem.

Výsledky, střelci, sestavy a ohlasy


SK Dynamo Č. Budějovice B – Jiskra Třeboň 3:2 (0:1)

Góly: Perina, Kočí, Vítovec - Průcha, Pučejdl.

Dynamo B: Kerl - Krejčí, Kočí, Tomek, Kortiš - Perina, Lindák - Červený (46. Šestauber), Matoušek, Kalousek - Strejček (46. Vítovec).

Třeboň: Skála (Flaška) - Týnavský, Koktavý, Zavadil (Pučejdl) - Schneider (Vranovský), Cimerhanzl, Kubata, Hromádka, Matoušek - Průcha, Pfeifer (Macho).

Jaromír Plocek, trenér Dynama B: „Poslední utkání turnaje Přátelství jsme odehráli v domácím prostředí. Chtěli jsme odčinit porážku v Jankově a dobře odehrát poslední utkání turnaje. Opět jsme měli více míče na svých kopačkách, ale neúčelně. A to nás provázelo po celý turnaj. Po naší hrubé chybě jsme inkasovali. Tyto chyby se nám v tomto turnaji opakovaly a tím jsme vždy pustili soupeře do vedení a pak jsme museli něco dohánět. Ale musíme říci, že to byla pěkná samostatná akce hostujícího útočníka. Do přestávky jsme šli za nepříznivého stavu pro nás. Do druhého poločasu jsme udělali změny, jako v každém utkání tohoto turnaje. Podařilo se nám vstřelit vyrovnávací branku a nadále jsme si vytvářeli brankové příležitosti, které vyústily v další branky. Třeboň jsme opět dostali do hry naší hrubou chybou v obraně a snížila na konečných 3:2. Potěšilo nás, že jsme turnaj zakončili v domácím prostředí výhrou, ale musíme sportovně pochválit tým Třeboně za předvedenou hru a za korektní utkání. Naši hráči dostali hned po utkání individuální plány a odešli na dovolenou. K zahájení letní přípravy se sejdeme 15. července. V přípravě máme naplánovaná velmi kvalitní soupeře, protože nás dobře prověří. A to naši hráči potřebují.“

Karel Kladenský, trenér Třeboně: „Speciálně v první půli jsme byli favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Do vedení nás poslal Průcha, když přešel přes tři protihráče. Ve druhém poločase domácí viditelně přidali na tempu, my jsme jim nestíhali a skóre se vyšplhalo až na 3:1. Kluci zaslouží uznání, že nic nevzdali, podařilo se nám snížit Pučejdlem po tečované střele a v závěru jsme nedali dvě velké šance na vyrovnání. Byla to velmi dobrá příprava, to platí i pro celý turnaj Přátelství. Děkujeme pořadatelům. Letní přípravu zahájíme 21. července.“


SK Jankov - TJ Malše Roudné 1:2 (0:0)

Góly: 78. Smékal - 51. Vlk, 60. Navrátil.

Jankov: Komárek - Fajtl, Honner, Lošek, Beránek - Rytíř (64. Voráček), Kollár, Kroneisl (42. Smékal), Prenner, Lovička (75. Kočer) - Benda (69. Schwarz).

Roudné: Kučera (65. Havlíček) - Grigera, Malý, Cepák (46. D. Vogl), Vacek (63. Hrouda) - Goretki (65. Novotný), Bilas, Neckář, Navrátil - Vlk, Kadlec.

Petr Kadlec, trenér Jankova: „Poslední zápas tohoto turnaje se nám nevydařil. Po náročném programu jsme působili mdle a s panujícím horkem se celkově lépe vypořádal mladý tým Roudného. První poločas byl oboustranně bez větších šancí. Ve druhém jsme do šedesáté minuty dvakrát inkasovali a zápas byl v podstatě rozhodnut. Čtvrt hodiny před koncem utkání jsme výsledek korigovali, ale k nějakému většímu tlaku jsme se nedostali. Naopak hosté mohli přidat ještě další góly a zaslouženě v tomto utkání zvítězili.“

Marcel Tomášek, trenér Roudného: „Těší mě, že jsme byli po celý zápas lepším týmem a až na dvě příležitosti jsme nepustili soupeře do vážnější šance. Byť měl Jankov zkušené hráče, neprosadil se. Pozorně jsme bránili a z brejků zle zatápěli domácí obraně. Škoda další zahozených příležitostí Kadlece, Vlka a Neckáře. Z naší strany to byla velice solidní partie. V sobotu se chceme důstojně rozloučit s turnajem, v němž jsme se střetli s velice kvalitními soupeři, kteří nás náležitě prověřili. Čeká nás zasloužené volno. K letní přípravě se poprvé sejdeme v úterý 21. července.“


Tabulka

1. Olešník       5 4 1 0 22:10 14

2. Dynamo B  5 3 0 2  16:9 9

4. Jankov        5 2 0 3  9:12 6

5. Roudné       4 2 0 2  7:12 6

3. Třeboň        5 1 2 2  11:12 5

6. Č. Krumlov 4 0 1 3  3:13 2

Nejlepší střelci: 7 - Průcha (Třeboň), 5 - Pícha (Olešník), Navrátil (Roudné), 4 - Lafata (Olešník), 3 - Prenner, Smékal (oba Jankov), Dudek, Grobár (oba Olešník), 2 - Matoušek, Tomek, Kalousek (vš. Dynamo)


Zbývající program

So 4.7. Roudné - Č. Krumlov (15)

Konečné tabulky dorosteneckých turnajů Přátelství

Starší dorost

1. Malše Roudné       5 4 1 0 18:4 14

2. Dynamo ČB U17   5 4 1 0 15:3 13

3. SKP ČB                 5 2 1 2 12:10 8

4. Lokomotiva ČB     5 2 0 3  9:17 6

5. Č. Krumlov           5 1 1 3  5:10 4

6. Slavia ČB              5 0 0 5  4:19 0


Mladší dorost

1. Dynamo ČB U16   5 4 1 0 33:5  14

2. SKP ČB                 5 4 1 0 23:6  13

3. Malše Roudné      5 2 0 3 10:15 6

4. Lokomotiva ČB    5 2 0 3 11:10 6

5. Č. Krumlov           5 1 0 4  5:32  3

6. Slavia ČB              5 1 0 4 4:18  3

 
 
Napsal(a) Michal Průcha | Foto Michaela Mikešová
 


 

Reklamní sdělení

Reklama