Nová Ves znovu nadělovala po přestávce. D. Bukovsko strhlo v závěru výhru na svou stranu

neděle, 7. června 2020, 10:28

Nová Ves/Dolní Bukovsko – Turnaj Fotbal spojuje pokračoval druhým kolem. V obou zápasech byly stoprocentní domácí celky. Tabulku vede s plným ziskem, tuctem nastřílených gólů a bez jediného obdrženého Nová Ves.

Stejný obraz hry a průběh přinesl i druhý zápas favorita turnaje. Po prakticky vyrovnaném prvním poločase Nová Ves posílila do zbytku hry útočnou sílu a pohledné akce začala proměňovat, brankáře Voneše navíc zachraňovala několikrát i branková konstrukce.

Ve druhém utkání vstoupilo vítězně do turnaje D. Bukovsko, které dokázalo otočit průběh utkání. Konec prvního a začátek druhého poločasu sice vyšel střelecky Hrdějovickým, na vítěznou branku F. Cihly šest minut před koncem vyrovnaného utkání už ale nestačily najít odpověď.

Výsledky 2. kola

TJ Nová Ves – SK Mladé 5:0 (0:0)
Branky: 55. Šulčík, 63. Jiránek, 69. Procházka, 80. F. Vávra, 87. Holý. Rozhodčí: Zabilka, bez karet.

N. Ves: Vrábek - F. Vávra, Žoček, Janeček, Novák, Holý, Graman, Trejbal, Havel, Jiránek, D. Vávra. Střídali: Pech, Boháč, Procházka, Šulčík, Bartizal.

Mladé: Voneš - Šťastný, Moudrý, Červený, König, Šimek, Šafrata, Kočvara, Linhart, Schuster, Materna. Střídali: Zemek, Pešek, Vokál, Kolář.

TJ Dolní Bukovsko – Slavoj Hrdějovice 3:2 (1:1)
Branky: 12. a 84. F. Cihla, 73. Holšán – 44. Filípek, 48. Babec. Rozhodčí: R. Novák, ŽK: 1:0 (F. Cihla).

D. Bukovsko: Suchý - Zahradník, Dušek, Malecha, Kokeš, Podhradský, Chochol, F. Cihla, Kotyza, Bártík, Miřátský. Střídali: Holšán, Maruška, J. Klika.

Hrdějovice: Boček - Lipold, M. Hondlík, Remiáš, Fišer, T. Hondlík, Hrdlička, Danda, Ridvan, Pavel. Střídali: Fajtl, Babec, Studnička.

Tabulka:

1. N. Ves             2-0-0 12:0  6

2. D. Bukovsko  1-0-0   3:2   3

3. Mladé              1-0-1   3:7   3

4. Ledenice         0-0-1  2:3   0

5. Hrdějovice      0-0-2   2:10 0

Střelci: 3 - D. Vávra, Procházka (oba N. Ves)

Další program: 3. kolo, sobota 13.6., 14:00, Ledenice - N. Ves, 17:00, Mladé - D. Bukovsko