Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kroužek pro děti a mládež: Sportovní novinařina v DDM

 
pátek, 13. září 2019, 09:53

Zájemci o sportovní novinařinu pozor! Dům dětí a mládeže České Budějovice připravil pro mladé novináře kroužek, který nabídne širokou výuku z novinářské branže. Zájemci se budou učit vytvářet reportáže, rozhovory, příběhy a budou pracovat i přímo na stadionech.

Kroužek sportovní novinařiny nabídne výuku novinářské práce od A do Z včetně práce s fotoaparátem a videokamerou. Zájemci se nebudou učit jen pasivně v učebně, ale aktivně budou navštěvovat zápasy spřátelených klubů ČEZ Motor České Budějovice (hokej), SK Dynamo České Budějovice (fotbal), VK Jihostroj České Budějovice (volejbal) i FBC Štíři České Budějovice (florbal).

Samozřejmostí je zapojení fotoaparátu, kamery a sociálních sítí. Kroužek bude probíhat od října 2019 do května 2020. Výstupy z kroužku budou medializovány na portálech Jihočeský sport a Jihočeský fotbal.

Ve hře jsou pak během roku další akce přímo v terénu. Přihlášení na kroužek probíhá prostřednictvím webu DDM – www.ddmcb.cz, kde jsou i další informace. Pokud máte jakékoliv dotazy, pište na herman@ddmcb.cz.

 

Tisková zpráva
 


 

Reklamní sdělení

Reklama