Příprava: Olešník zůstal na štítě exdorostenců, Osek remizoval s Klatovy

neděle, 10. února 2019, 20:37

Černý víkend prožila družstva roudenské Malše. A-tým obdržel sedm gólů od juniorky Dynama, divizní starší dorost dokonce dvojnásobek od ambiciózní Nové Vsi. Rudolfov se rozešel smírně s Č. Krumlovem, Osek uhrál povzbudivou plichtu s divizními Klatovy. Milevský Jakub Barda podruhé v tomto týdnu zaznamenal tři góly. Vzduchotechnici skolili Petrovice 6:1. Želeč po přestávce přehrála Ml. Vožici.

Společné mužstvo sestavili bývalí dorostenci Dynama, ročník 1993, z nichž většina hraje na rakouských trávnících. Soupeřem jim byl na Složišti krajský půlmistr Olešník a exdorost v sestavě Pešula – Lerch, Viták, Čadek, Kodras – R. Staněk, Slavík, Horák, Cihlář – Radouch – Vaněk mu připravil porážku 4:3.

Čimelice dvakrát dotahovaly ztrátu s táborským dorostem, na konečných 3:3 srovnával devět minut před koncem navrátilec Bednařík. Nerozhodně skončilo utkání Lomu v Pelhřimově a obdobný výsledek 2:2 se zrodil mezi Rudolfovem a Č. Krumlovem. Výborný první poločas odehrála Blatná na strakonické umělce s Vodňany. Týmu I. A třídy nastřílela za 40 minut pět branek. Divizní J. Hradec zvítězil v okresním derby v Třeboni, u rybníka Svět se představily i Soběslav s Jankovem a po gólech Vaňka s Kutnerem vyhráli spartakovci 2:0.

Roudné se ujalo s juniorkou Dynama vedení už v první minutě, ale pak už stříleli jen domácí, z nichž byl nejpilnější útočník Matoušek. Osm gólů nastřílela Želeč proti Ml. Vožici, stačila na to jen čtveřice hráčů v čele s nestorem jihočeských trávníků Sokoltem, který na konci ledna oslavil 46. narozeniny.

Výsledky přípravných zápasů:

Benešov – Táborsko 1:0 (0:0)
Gól: 75. Engelmann. UMT Benešov.

Rudolfov – Č. Krumlov 2:2 (1:1)
Góly: Pouzar 2 – Fischer, Fatura. UMT Hluboká.

Osek – Klatovy 4:4 (2:0)
Góly: Hoch 2, Sojka, Kinkor – Bálek, Jůda, Sojka, Krásný. UMT Strakonice.

Bývalí hráči Dynama (roč. 1993) – Olešník 4:3 (2:0)
Góly: Radouch 2, Čadek, Horák – Lafata, Grobár (pen.), Štos. UMT Složiště.

Pelhřimov – Lom 2:2 (1:0)
Góly: Benda, Chadim - Neužil, Bosnyak. UMT Pelhřimov.

Táborsko B skončilo v Příbrami druhé

Semifinále: Spartak Příbram – Sedlčany 0:0, penalty 2:4
Táborsko B – Rakovník 2:1
O 3. místo: Spartak Příbram – Rakovník 7:1
Finále: Sedlčany – Táborsko B 1:1, penalty 4:1

Táborsko U19 – Čimelice 3:3 (2:1)
Góly: Varačka 2, Mischnik – Froněk, Varhan, Bednařík. UMT Soukeník.

Želeč – Ml. Vožice 8:3 (3:2)
Góly Želče: Sokolt, Froněk, Kosobud, Bakule 2. UMT Soukeník.

Milevsko – Petrovice 6:1 (2:1)
Góly: Barda 3, Sedlák, Paták, Málek. UMT Milevsko.

Třeboň – J. Hradec 1:2 (0:1)
Góly: Průcha - Janák, Waník. UMT Třeboň.

Dynamo ČB U21 – Roudné 7:1 (4:1)
Góly: Matoušek 3, Tomášek, Kalousek, Míka, Lindák – O. Otepka. UMT Složiště.

Roudné st. dor. – Nová Ves 4:13 (2:5)
Góly za hosty: Holý 3, Prokop, Jiránek, Neumann 2, Boháč, Novák, Trejbal, Bartizal. UMT Roudné.

Jankov – Soběslav 0:2 (0:1)
Góly: Vaněk, Kutner. UMT Třeboň.

TJ Blatná – Vodňany 5:2 (5:0)
Góly: 5. a 22. Kůst, 12. a 41. Čadek, 29. Nový – 74. Hrachovec, 85. Jizba. UMT Strakonice.

Slavia ČB – Ševětín 1:3 (0:1)
Góly: Rajzl - Kupec (pen.), Hindy, Melichar. UMT Stará Hlína.