Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Víkendový fotbal zahájí zápasy v Oseku a Bavorovicích

 
pátek, 27. dubna 2018, 23:46

Fotbal o víkendu odstartuje v sobotu dopoledne úderem desáté hodiny duely Oseku s Třeboní (KP) a Bavorovic proti Strakonicím (I. A). Č. Krumlov, Soběslav a Roudné se budou snažit zúročit výhodu domácího prostředí. Pozornost láká utkání Rudolfova s J. Hradcem.

KAM O VÍKENDU ZA FOTBALEM?


Sobota 28. dubna 2018

FNL
10:15 FK Fotbal Třinec - FC MAS Táborsko

Divize, skupina A
10:30 FK Slavoj Č. Krumlov - TJ Přeštice
17:00 FK Hořovicko - SK Jankov
17:00 FK Spartak Soběslav - SK Aritma Praha
17:00 Malše Roudné - SK Petřín Plzeň

Krajský přebor
10:00 TJ Osek - Jiskra Třeboň
10:30 SK Rudolfov - FK J. Hradec 1910
17:00 Centropen Dačice - SK Otava Katovice
17:00 TJ Nová Včelnice - FC MAS Táborsko B
17:00 Sokol Želeč - FK Protivín
17:00 SK SIKO Čimelice - TJ Dražice

I. A třída, skupina A
10:00 FC Mariner Bavorovice -  FK Junior Strakonice
10:15 Lokomotiva Č. Budějovice - FK Vodňany
17:00 FK Olympie Týn n/Vlt. - FK Tatran Prachatice
17:00 SK Slavia Č. Budějovice - SK Sedlec
17:00 FC Velešín - Šumavan Vimperk
17:00SK Vacov - TJ Blatná
17:00SK Větřní - SK Planá

I. A třída, skupina B
10:15 SK Čtyři Dvory - Slavoj Hrdějovice
10:15 SK Ševětín - Spartak Trhové Sviny
16:00 Lokomotiva Veselí n/Luž. - Sokol Bernartice
17:00 SK Dobrá Voda - FC ZVVZ Milevsko B
17:00 FK Meteor Tábor - TJ Sokol Lom
17:00 SK Nemanice - Sokol Planá nad Lužnicí

I. B třída, skupina A
10:15 TJ Nová Ves - Slavoj Ledenice
13:30 SK Zlatá Koruna - FC Šumava Frymburk
13:30 FK Boršov n.Vltavou - Blesk Klikov
17:00 Sokol Kamenný Újezd - FK Spartak Kaplice

I. B třída, skupina B
13:30 Sokol Cehnice - Blaník Strunkovice
13:30 1.FC Netolice - FK Chelčice
15:00 SK Lhenice - SK Slavoj Volyně
17:00 FC Westra Sousedovice - SK Čkyně

I. B třída, skupina C
13:30 FC Alko Semice - TJ ZD Kovářov
16:00 1.FC Boston Kluky - TJ Osek B
17:00 Sokol Sedlice - SK Mirovice
17:00 FK IPD service Kestřany - TJ Božetice
17:00 Sokol Bělčice - Sokol Putim
17:00 Sokol Sepekov - TJ Podolí II

I. B třída, skupina D
13:30 Sokol Chotoviny - Sokol Mladá Vožice
13:30 Sokol Slavonice - Sokol Kardašova Řečice
17:00 SK Lišov - 1.FC Jistebnice
17:00 TJ Dolní Bukovsko - Tatran Lomnice n/Luž.
17:00 SK Ratibořské Hory - TJ Malšice


Neděle 29. dubna 2018

FNL
17:00 SK Dynamo Č. Budějovice - 1.SC Znojmo

ČFL
17:00 TJ Štěchovice – FC Písek

Krajský přebor
17:00 TJ Hluboká nad Vltavou - FK Olešník
17:00 FC ZVVZ Milevsko - Sokol Sezimovo Ústí

I. A třída, skupina B
17:00 FC Chýnov - FK J. Hradec 1910 B

I. B třída, skupina A
17:00 FK Nová Ves-Brloh - Vltavan Loučovice
17:00 Sokol Suchdol nad Luž. - Sokol Olešnice
17:00 Malše Roudné B - Sokol Chvalšiny

I. B třída, skupina B
14:00 FK Lažiště - TJ Dříteň
15:00 FC Vlachovo Březí - Sokol Stachy
17:00 SK Vacov B - Sokol Zdíkov

I. B třída, skupina C
15:00 FC Chyšky - TJ Hradiště

I. B třída, skupina D
16:00 FK Řepeč-Opařany - Jiskra Třeboň B
17:00 Jiskra Nová Bystřice - FK Sokol Třebětice

Napsal(a) Michal Průcha | Foto Jan Škrle