Podzimní počty krajského přeboru

čtvrtek, 30. listopadu 2017, 22:01

Šestnáct podzimních kol krajského přeboru sehrálo 18 hráčů, kteří na hřišti nechyběli ani minutu. Nejvíc „železných mužů“ mají v Katovicích a Protivíně. Střelcům vévodí Lukáš Dudek (14 zápasů – 17 gólů), Olešník rekord drží i v počtu vyloučených. Obránce Daulet Nygmet je „zlým mužem“, vyloučen byl třikrát. Obrany Dačic a Milevska inkasovaly ve všech podzimních zápasech.

Nejvíce zápasů s nulou: FK J. Hradec 1910 - 6

Nejvíce gólů v utkání a nejvyšší výhry: Dačice - Dražice 2:12, Olešník – Dačice 11:2

Nejlepší střelci: 17 - Lukáš Dudek (Olešník), 16 – Jaromír Vorel (Protivín), 15 – Radek Novotný (Želeč), 14 – Tomáš Tauber (Hluboká), Michal Brůžek (Želeč)

Proměněné penalty: Pavel Hájek (Hluboká) – 5, Tomáš Beránek (J. Hradec) - 4

Nejvíce červených karet: Daulet Nygmet (Olešník) – 3, David Jaroš (N. Včelnice) - 2

Nejvíce žlutých karet: Dominik Šmíd (S. Ústí) – 9, Daulet Nygmet (Olešník), Radim Pouzar (Rudolfov), Pavel Hájek (Hluboká), Jakub  Škarda (Táborsko B)

Železní muži (16 zápasů, 1440 minut): T. Hajdušek, T. Švehla, O. Kagui (vš. Katovice), J. Vorel, Z. Vorel, M. Hanus (vš. Protivín), T. Teringl, O. Hajný (oba Rudolfov), O. Kosobud, D. Pavličko (oba Želeč), T. Vakoč, J. Komárek (oba Milevsko), T. Beránek (J. Hradec), L. Holický (N. Včelnice), V. Hoffmann (S. Ústí), J. Škarda (Táborsko B), P. Pučejdl (Třeboň), L. Červenka (Olešník)