Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vítězem turnaje v Pištíně se stala Zliv

 
úterý, 1. srpna 2017, 18:24

V sobotu 29. 7. 2017 se v Pištíně uskutečnil 21. ročník fotbalového turnaje PRAKTIC. Turnaje se zúčastnila družstva mužů TJ Slovan Černý Dub B (III. třída, okres Č.Budějovice), Sokol Kamenný Újezd B (III. třída, okres Č. Budějovice), SK Zliv (okresní přebor, okres Č. Budějovice) a domácí Praktic FC Pištín (III. třída, okres Č. Budějovice).

Výsledky:

1. zápas: Pištín - Č. Dub B 3:2 (2:1), branky: Patrik Beneš, Martin Koklar, Lukáš Koňarík - Michal Kutiš, David Říha.

2. zápas: Zliv - K. Újezd B 2:0 (2:0), branky: Pletka, Adam Šídlo.

O třetí místo: Č. Dub B - K. Újezd B 2:1 (1:0), branky: David Říha 2 - Augusta (11).

Finále: Pištín - Zliv 0:1 (0:1), branka: Jakub Slavík.

Pořadí:

1. SK Zliv

2. Praktic FC Pištín

3. TJ Slovan Černý Dub B

4. Sokol Kamenný Újezd B

Sestavy:

SK Zliv: Jiří Hromada - Jan Linhart, Filip Sedlák, Michal Viktora, Michal Novotný, Zdeněk Viktora, Jindřich Čejka, Václav Šílený, Martin Maňhal, Jan Hrdlička, David Šestauber, Jakub Václavík, Adam Šídlo, Martin Tesař, Matyáš Suchý, Jaroslav Zrun.

Praktic FC Pištín: Jaroslav Hule - Václav Vávra, Lukáš Koňarík, Radek Kuráž, Pavel Šíma, Patrik Beneš, Václav Jíška, Martin Koklar, Vladislav Šíma, František Bezpalec, Erik Kubeša, Jiří Marhoun, Lukáš Hromádka, Michal Samec, David Rajdl, Radek Grill, Martin Kučera.

TJ Slovan Černý Dub: Martin Jódl - Pavel Pojar ml., Radek Mičan, Josef Krcho, Filip Grňák, Michal Kutiš, Marek Janeček, Jan Malovec, Martin Krupčík, Petr Petscher, Aleš Kňourek, Pavel Pojar st., Honza Kočer, Martin Bezpalec, David Říha.

Sokol Kamenný Újezd B: Filip Holub - Lukáš Fousek, David Augusta, Jakub Červonij, Tomáš Klivanda, Martin Buczek, Marek Váša, Martin Bernard, Vojtěch Šimek, Marek Valát, Martin Samborský, Viktor Kotalík, Miloš Lhotský, Filip Kvasnička.

V řízení zápasů turnaje se střídala trojice rozhodčích, pánové Vít Vejčík, Jaroslav Škuthan a Erik Kubeša, kterým ještě asistoval Jiří Marhoun.

Napsal(a) Václav Kubašta
 


 

Reklamní sdělení

Reklama