Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SK Čtyři Dvory uspořádal mládežnické turnaje

 
čtvrtek, 30. června 2022, 22:26

O víkendu se na hřišti SK Čtyři Dvory odehrála první série tradičních fotbalových turnajů mládeže. V sobotu 25. 6. turnaje odstartovala kategorie starších přípravek, odkud si pohár a zlaté medaile odvezl tým Dolního Bukovska. V neděli program pokračoval turnajem mladších žáků, kterého se letos zúčastnily mimo týmy z Českobudějovicka i několik celků z krajských soutěží. Po náročných soubojích si za parného letního počasí pro prvenství došel tým FC ZVVZ Milevsko, který v posledním utkání potvrdil svou kvalitu a nechal za sebou na druhém a třetím místě Hlubokou n. Vltavou a SK Čtyři Dvory „A“.

Výsledky 25. 6. – starší přípravka

TJ Dolní Bukovsko

TJ Calofrig Borovany

SK Čtyři Dvory „A“

SK Čtyři Dvory „B“


Výsledky 26. 6. – mladší žáci

FC ZVVZ Milevsko

TJ Hluboká nad Vltavou

SK Čtyři Dvory „A“

SK Větrovy

FC Vlachovo Březí

TJ Calofrig Borovany

SK Čtyři Dvory „B“


Komentář Vít Slepička – organizátor turnajů, místopředseda SK

„Třetí ročník turnajů proběhl s menším počtem družstev kvůli mnoha dalším akcím, kterých bylo tento termín po celém okrese opravdu požehnaně. Avšak stejně jako u předchozích ročníků nechybělo na hřišti to, proč tyto akce pravidelně pořádáme. Všechny týmy bojovaly do poslední chvíle a nechaly na hřišti opravdu vše, co bylo v jejich silách. Již tradičně k nám zavítali hráči SK Dynamo ČB, konkrétně Patrik Helebrant a Lukáš Skovajsa, kteří se dokonce s nejlepšími hráči všech týmů utkali ve střelbě na terče. Chtěl bych tímto všem hráčům, trenérům, fanouškům a všem, co pomohli s realizací tohoto projektu, poděkovat za skvělou atmosféru, kterou na stadionu vytvořili.
V sobotu 2. 7. nás ještě čeká poslední a zároveň premiérová akce, kterou je turnaj v malé kopané pro týmy dospělých, kde se bude mimo jiné bojovat o putovní pohár. Po skončení turnaje proběhne zábava ku příležitosti přivítání léta a rozloučení s uplynulou sezónou, kam si dovoluji pozvat všechny, kdo si chtějí společně s námi užít poslední akci této sezóny a zároveň pomoci při benefiční dražbě dresů, ze které poputuje výtěžek na pomoc malé Miriam, sestře našeho nejmladší gólmana Filípka.“

Napsal(a) Redakce | Foto SK Čtyři Dvory
 


 

Reklamní sdělení

Reklama