• 23. 9. 2005
  • Články

Comeback Karla Poborského

Po jedenácti letech se do svého mateřského klubu vrátil reprezentant Karel Poborský, který coby kapitán ze dne na den skončil ve Spartě Praha a narychlo se dohodl na hostování do konce roku v Dynamu ČB, které se po vypršení změnilo v přestup. Poborský o dva dny později zazářil v domácím střetnutí 2. ligy s béčkem Sigmy Olomouc (4:0), v němž do 13. minuty vsítil dva góly a u třetího asistoval. Trenér Cipro poskládal sestavu Belic – Plocek, Homoláč, Skála, Bureš (87. Mácha) – Poborský, Vozábal, Dvořák, Belej – Gruber (65. Němec), Svoboda (77. Mrkvička). Předposlední Dynamo se i s dalšími získanými posilami odrazilo k lepším výsledkům a ve vyrovnané soutěži na konci sezony slavilo rychlý návrat do nejvyšší soutěže.
pub

Autor: Redakce | Foto: Milan Šíma

pub