Táborsko v prvním přípravném utkání zvítězilo na Vyšehradě s Příbramí

úterý, 10. ledna 2017, 12:08

Fotbalisté Táborska v premiéře pod staronovým trenérem Romanem Nádvorníkem vyhrálo nad týmem 1. FK Příbram. Ve svém úvodním utkání Tipsport ligy si připsali tři body za vítězství 2:0. Úspěšný vstup do vyšehradské skupiny A zimního přípravného turnaje svými góly v druhém poločase Aleš Kočí a Vojtěch Gebert, který je v Táborsku od tohoto týdne na testech.

Jihočeský celek měl více příležitostí a po prostřídání sestavy v druhé půli rozhodl. V 57. minutě se ujal vedení, kdy Aleš Kočí vystřelil z dvaceti metrů a jeho střela se odrazila od tyče přímo do branky. V 83. minutě již bylo o vítězi téměř jasno. Po soupeřově chybě se k míči dostal Mrázek, našel ve vápně Vojtěcha Geberta a ten svou ranou k levé tyči nedal brankáři šanci zasáhnout.

Další přípravné utkání Táborsko odehraje příští týden v úterý 17. ledna od 13.00 hod. s Bohemians Praha 1905 na umělce Vyšehradu.

Utkání Tipsport ligy, skupina A
1.FK Příbram – FC MAS Táborsko 0:2 (0:0)
Branky: 57. A. Kočí, 83. Gebert. Rozhodčí: Nenadál – Vitner, Flimmel. ŽK: 0:1 (89. Kočí).

Příbram: O. Kočí – R. Vávra, P. Ježdík, J. Bazal, M. Ferrara, M. Krameš, J. Januška, M. Pecháček, K. Ayong (C), O. Ekmeci, M. Chaluš Náhradníci: B. Frizoni, Š. Holý, J. Tregier, V. Tomáš Trenér: K. Tobiáš

Táborsko: 1.poločas: M. Toma – L. Landovský, J. Navrátil, A. Džafič, E. Ciku, L. Kalvach, A. Hanzlík, P. Javorek, P. Zavadil, M. Trebuňák, A. Ševčík.
2.poločas: M. Toma – J. Peterka, A. Kočí, M. Kučera, M. Hovorka, T. Mrázek, V. Gebert, D. Klusák, M. Mrsić, M. Toml, P. Zavadil. Trenér: R. Nádvorník.

Plán zimní přípravy na leden:
17. ledna, 13.00 hod., hřiště Slavoj Vyšehrad: FC MAS Táborsko – Bohemians Praha 1095 (ČT Sport)
21. ledna, 13.00 hod., hřiště Slavoj Vyšehrad: FC Hradec Králové – FC MAS Táborsko (TV Tipsport)