Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Napište námAktuálně

5.6.2020Příprava: TJ Hluboká - FK Lažiště 1:2, Antoš - M. Sedláček, Vokatý.

5.6.2020Turnaj Fotbal spojuje: Nová Ves - Mladé 5:0 (0:0), Šulčík, Jiránek, Procházka, F. Vávra, Holý

5.6.2020Turnaj Přátelství: Olešník - Dynamo ČB B 5:4 (0:3), za domácí Grobár 2, Lafata, Pícha, Tóth.

5.6.2020Příprava: Slavoj Třešť - FK Jindřichův Hradec 1910 1:5 (0:2), Toman, Janák 2, Votava.

5.6.2020Příprava: SK Klatovy - SK Otava Katovice 4:5 (3:3), Požárek 2, Janoch, Bálek, 87. Pavlovič

5.6.2020Příprava: Blatná - XI.legionářů 1:9 (1:3),Mišiak - P. Svoboda, Jasanský, Hačka 2, Radouch, vlastní

6.6.2020Příprava: FK Olympie Týn n/Vlt. - Spartak T. Sviny 3:3 (2:2)

6.6.2020Příprava: Malonty - Kaplice B 2:7 (0:4), Valíček, Zdobnický - Janura 4, P.Ševčík, Benda, Szojka.

6.6.2020Příprava: Soběslav - Protivín 9:2 (6:0), F. Vaněk 2, Varačka, Kutner, Mazouch M., Mazouch T., Brabec, Svoboda, Švejda

6.6.2020Turnaj Fotbal spojuje: D.Bukovsko - Hrdějovice 3:2 (1:1), F. Cihla 2, Holšán - Filípek, Babec

6.6.2020Letní liga: FC Viktoria Plzeň – FC Písek 2:1 (1:0), 36. Káčer, 51. Kepl – 58. Hrachovec.

6.6.2020Turnaj Přátelství: Roudné - Třeboň 3:2 (3:0), Navrátil 2, Malý - Hromádka, Průcha.

6.6.2020Junior ST - Chanovice 7:1 (3:1), Nosek, Petráň, Němeček, Čapek, P. Baloušek, Zelenka,Fábera

6.6.2020Příprava: Mladá Vožice - Sokol Sez. Ústí 2:5 (1:2), Kukla 2 – Hoffmann 2, Fišer, Mrúz, Irsa.

6.6.2020Turnaj Přátelství dor.: Slavia ČB – Č. Krumlov starší 0:2 (0:1), Vnuk, Král, ml. 0:1 (0:1), Lach.

6.6.2020Příprava: TJ Osek – Znakon Sousedovice 2:2 (1:2), za domácí D. Říský 2.

 
Tabulka soutěží
1FC Viktoria Plzeň B39
2FC Písek36
3SK Slavia Praha B34
4SK Benešov33
5FC MAS Táborsko11
6Bohemians 1905 B30
 
Reklama
 
 
Reklama