Ženy

Dějištěm finále Českého poháru žen bude Třeboň

čtvrtek, 18. května 2017, 16:14ČlánkyŽeny
 

Stadion v třeboňském sportovním areálu Hliník bude hostit finále domácího poháru, v němž se střetnou ženské celky pražských „S“. Tradiční derby dvou historicky nejslavnějších a nejúspěšnějších českých klubů AC Sparta Praha a SK Slavia Praha se...

 

Fotbalistky Borovan zakončily sezonu domácí porážkou s Hrádkem

středa, 17. května 2017, 13:18ČlánkyŽeny
 

Borovanské ženy sehrály v rámci 21. kola divize žen na svém hřišti svůj poslední mistrovský zápas v letošní sezoně. V posledním dějství mají volno. Trenéři nemohli počítat se šesti hráčkami základní sestavy, pomoci naopak přijela ne zcela...

 

Kapličandy na půdě mistryň z Mokrého neprohrály

pondělí, 15. května 2017, 10:55ČlánkyŽeny
 

V předposledním utkání sezóny se Kapličandy představily na půdě Mokrého, které si již v minulém střetnutí zajistilo celkové vítězství v divizní skupině D. Favoritkami tedy byly domácí fotbalistky.

 

Mistryně z Mokrého slavily titul vítězstvím nad Hradištěm

čtvrtek, 11. května 2017, 09:35ČlánkyŽeny
 

V nevlídném počasí dorazilo do Mokrého jádro skalních fanoušků v očekávání, zda ženy Mokrého dotáhnou do vítězného konce tažení letošní divizní sezónou 2016-2017.

 

Derby s Blatnou Kapličandy zvládly

středa, 10. května 2017, 11:40Ženy
 

První květnovou sobotu hostila děvčata Kaplice v jihočeském derby Blatnou. Čtvrtý tým tabulky hrál proti osmému, domácí tedy byly favoritkami, zvláště když mezi oběma celky byl před zápasem rozdíl propastných 23 bodů.

 

Fotbalistky Borovan nadělovaly i venku

středa, 10. května 2017, 10:45Ženy
 

Ve 20. kole odjížděla borovanská děvčata naposledy na hřiště soupeře. Tentokráte do Bernartic u Písku, kde našlo azyl mužstvo žen FK Mabapa.

 

První gól daly borovanské fotbalistky, ale body odjely do Kaplice

úterý, 2. května 2017, 12:45ČlánkyŽeny
 

Špatné počasí minulých dnů nepustilo děvčata na travnatou hrací plochu. Utkání se tedy muselo odehrát na borovanské umělce. Kvalitě hry to nepřidalo. K vidění bylo mnoho osobních soubojů, tím zapříčiněná velká procentuální neúspěšnost přihrávek.

 

Fotbalistky z Mokrého dál neporaženy

středa, 26. dubna 2017, 10:20ČlánkyŽeny
 

Po vybojovaném vítězství v Borovanech jely ženy z Mokrého k utkání do Jindřichova Hradce, který je momentálně na sedmém místě. Úvod zápasu byl vyrovnaný a zdálo se, že Mokré čeká náročný zápas. A to se postupně potvrdilo.

 

Fotbalistky Kaplice nakopl rychle inkasovaný gól od Hrádku

pondělí, 24. dubna 2017, 13:30ČlánkyŽeny
 

Zápas týmů z popředí divizní tabulky, to byl duel kaplického Spartaku, který hostil Hrádek. Na podzim zvítězil Hrádek přesvědčivě 4:1. Kapličandám tedy v cestě za body stál velice těžký a nepříjemný soupeř.

 

Borovany vzdorovaly suverénnímu Mokrému. Lídr divize otočil skóre

úterý, 18. dubna 2017, 00:40ČlánkyŽeny
 

V dohrávce 13. kola divize žen přijel do Borovan tým TJ Mokré. Hosté přijeli v pozici vedoucího týmu tabulky, jenž zatím neprohrál jediný zápas v této sezoně. Domácí hráčky zase chtěly sehrát se soupeřkami vyrovnanou partii a nenechat jim body...

 

Nejčtenější

  • I. třídy: Dinův dvougólový návrat. První N....

  • KP: Třeboň brankami Průchy porazila Olešník,...

  • Derby Č. Krumlova s Roudným rozhodly góly...

  • KP: J. Hradec si posvítil na Želeč. Soběslav...

Reklama