Dorost Táborska si vylepšil produktivitu na Dražicích

 
čtvrtek, 9. února 2017, 11:11

Po půlroční misi skončil u táborské devatenáctky trenér Karel Musil. Mužstva se v zimní přestávce ujal Zbyněk Jaroš, vedoucí Sportovního centra mládeže (SCM), který posledně působil u kategorie U17.

V minulém přátelském střetnutí v Třeboni se táborským dorostencům nedařil přechod do útoku, prohráli 0:1, tentokrát se vytáhli na suveréna I. A třídy z Dražic. Střelecky se dařilo talentovanému Leoši Vozihnojovi, který se posunul do týmu z U17. V dalším utkání se táborský dorost utká v sobotu od 10 hod. na UMT Soukeník s podzimním vítězem krajského přeboru Soběslaví.

Zbyněk Jaroš, trenér Táborska U19: „V dalším zápase přípravy jsme předvedli už kvalitnější výkon, hlavně směrem dopředu. Jsem rád, že jsme do ofenzivy dostali více pohybu a věci, které jsou pro hru podstatné. Musím tady kluky pochválit, že ten transfer do zápasu byl velmi rychlý a je vidět, že ta efektivita je obrovská. Naopak problémy máme v defenzivě, ať už ve vlastním pokutovém území tak také v důrazu, v osobních soubojích a podobně. Na tom musíme pracovat. Určitě je i pozitivní, že do hry nastoupilo pět hráčů mladšího dorostu ročníku 2000, kteří se proti dospělému týmu Dražic prosadili a ukázali velmi kvalitní výkon.“

FC MAS Táborsko U19 – TJ Dražice 6:3 (3:1)

Branky FCT: Vozihnoj 4, Schramhauser 2.

Sestava FCT: Novák (46. Matoušek) – Hofbauer, Volf, Anděl, Kmeťo (46. Bouchal) – Říha, Sazma (46. Dvořák) – Radosta, Hrubý, Schramhauser – Vozihnoj.

Napsal(a) Redakce | Foto Jan Škrle

Nejčtenější

  • Konec v poháru, Dynamo nestačilo na Velvary

  • Dynamo vstupuje do nového ročníku FNL s...

  • Hattrick Jana Kollera při vacovském...

  • Taktika slavila úspěch, říká po svém druhém...

Reklama