Roman Nádvorník: Věřím, že dobře vstoupíme do jara
V sobotním mrazivém počasí si A-tým Táborska střihl generálku na ligu, a to na hřišti FC Sellior&Bellot Vlašim. Táborsko nakonec podlehlo domácím 0:2 a již delší dobu se potýká s problémy, které se projevily i v dnešním zápase. Vlašim si během zápasu dokázala udržet míč a soupeře k šancím moc nepouštěla, což se projevilo i na konečném skóre zápasu. Jen díky nepřesnosti střel domácího týmu zápas skončil jen s dvoubrankovým rozdílem. Netrpělivost a neschopnost zakončit vyloženě gólové šance je dle trenéra Nádvorníka projevem mládí hráčů.