JihočeskýFotbal.cz veci na fotbal eurogreen


svatebni fotograf ceske budejovice

eshop

Foto klubů


RočníkNázev klubu
1941 jaroSK České Budějovice
1947 jaroSK České Budějovice
1948 podzimSK České Budějovice
1985 jaroDynamo České Budějovice
1986 jaroDynamo České Budějovice B
1987 jaroBaník Netolice - ženy
1987 jaroDynamo České Budějovice
1991 jaroDynamo České Budějovice
1998 podzimSokol Čížová
2002 jaroČeský křišťál Lenora
2002 jaroHluboká n. Vltavou
2002 jaroHraničář Staňkov
2002 jaroSK Rudolfov
2002 jaroTJ Blatná
2002 podzimAkra České Budějovice
2002 podzimFC Chýnov
2002 podzimFC Mariner Bavorovice
2002 podzimFC Protom Přešťovice
2002 podzimFK Protivín
2002 podzimFK Rašelina Soběslav
2002 podzimFK Slavoj Český Krumlov
2002 podzimFK Tábor
2002 podzimJiskra Třeboň
2002 podzimMalše Roudné
2002 podzimOfsajd team
2002 podzimSK České Budějovice B
2002 podzimSK Jankov
2002 podzimSK Lišov
2002 podzimSlovan Jindřichův Hradec
2002 podzimSmrčina Horní Planá
2002 podzimSpartak Kaplice
2002 podzimSpartak MAS Sezimovo Ústí
2002 podzimTJ Dražice
2002 podzimTJ Olešník
2002 podzimZVVZ Milevsko
2003 jaroFC Písek
2003 jaroFK Lažiště
2003 jaroJiskra Třeboň
2003 jaroOfsajd team
2003 jaroSK Dynamo ČB B
2003 jaroSK Otava Katovice
2003 jaroSK Strakonice 1908
2003 jaroSK Zliv
2003 jaroSlavia České Budějovice
2003 jaroSokol Kamenný Újezd
2003 jaroSokol Olešnice
2003 jaroTatran Prachatice
2003 jaroTatran Prachatice
2003 jaroVýběr krajského přeboru 2003
2003 podzimSK Dynamo Č. Budějovice B
2003 podzimSK Vodňany DZ
2003 podzimTJ Nové Hrady
2003 podzimTJ Osek
2004 jaroFC Mariner Bavorovice
2004 jaroFC Písek
2004 jaroFK Olympie Týn nad Vltavou
2004 jaroSK Dobrá Voda
2004 jaroSK Strakonice 1908
2004 jaroSokol Boršov
2004 podzimLokomotiva České Budějovice
2004 podzimSK Čtyři Dvory
2005 jaroBlaník Strunkovice
2005 jaroFC Bechyně
2005 jaroFK Dynamo Vyšší Brod
2005 jaroSK Jankov
2005 jaroSK Vodňany DZ
2005 jaroSK Zlatá Koruna
2005 jaroSokol Čížová
2005 jaroSokol Žabovřesky
2005 jaroTJ Dříteň
2005 jaroTJ Slovan Černý Dub
2005 jaroTJ Sokol Mirotice
2005 jaroTJ Vrábče
2005 podzim1.FC Kopec Toyota Tábor
2005 podzimCalofrig Borovany
2005 podzimFK Olympie Týn nad Vltavou
2005 podzimJiskra Chlum u Třeboně
2005 podzimLokomotiva Č. Budějovice
2005 podzimMalše Roudné
2005 podzimSK Vodňany DZ
2005 podzimSlavoj Ledenice
2005 podzimSokol Branice
2005 podzimSokol Chotoviny
2005 podzimTatran Lomnice nad Lužnicí
2005 podzimTJ Sokol Krč
2005 podzimTJ Sokol Nová Ves
2005 podzimVýběr OFS ČB U-12
2005 podzimVýběr OFS ČB U-13
2006 jaroBlaník Strunkovice
2006 jaroFC Protom Přešťovice
2006 jaroFC Protom Přešťovice B
2006 jaroMalše Roudné
2006 jaroOtavan Štěkeň
2006 jaroSK Dobrá Voda
2006 jaroSK Drahotěšice
2006 jaroSK Otava Katovice
2006 jaroSK Otava Katovice - dorost
2006 jaroSK Otava Katovice - starší žáci
2006 jaroSK Strakonice 1908 mladší dorost
2006 jaroSK Strakonice 1908 starší dorost
2006 jaroSK Vodňany DZ
2006 jaroSK Ševětín
2006 jaroSKH Galacticos Hluboká n. Vltavou
2006 jaroSokol Sezimovo Ústí
2006 jaroTatran Volary
2006 jaroTatran Volary - dorost
2006 jaroTJ ZD Vlastiboř
2006 podzimMalše Roudné
2006 podzimObal Rozkoš Kunžak
2006 podzimSK Čkyně
2006 podzimSK Jankov
2006 podzimSK Jankov - starší dorost
2006 podzimSK Jankov B/Žabovřesky
2006 podzimSK Jankov mladší dorost
2006 podzimSK Slavia České Budějovice
2006 podzimSK Strakonice 1908
2006 podzimSK Ševětín
2006 podzimTJ Dražice
2006 podzimTJ Hraničář Nová Pec
2007 jaroAmatérský výběr Jihočeského KFS
2007 jaroBlaník Strunkovice
2007 jaroFC Chýnov
2007 jaroFC Písek
2007 jaroFK Lažiště
2007 jaroFK Protivín
2007 jaroFK Slavoj Český Krumlov
2007 jaroFK Spartak MAS Sezimovo Ústí B
2007 jaroFK Tábor
2007 jaroFK Vodňany B
2007 jaroHraničář Malonty
2007 jaroJiskra Třeboň
2007 jaroNová Včelnice
2007 jaroRadošovice
2007 jaroSK Svatá Maří
2007 jaroSK Čkyně - starší žáci
2007 jaroSK Otava Katovice
2007 jaroSK Otava Katovice - dorost
2007 jaroSK Otava Katovice - mladší dorost
2007 jaroSK Sedlec
2007 jaroSK Sokol Žabovřesky
2007 jaroSlavoj Hrdějovice - dorost
2007 jaroSlavoj Husinec
2007 jaroSlavoj Volyně
2007 jaroSokol Horní Dvořiště
2007 jaroSokol Kamenný Újezd
2007 jaroSokol Lom
2007 jaroSokol Sedlice
2007 jaroTatran Volary - dorost
2007 jaroTJ Dolní Bukovsko
2007 jaroTJ Mokré
2007 jaroTJ Zbytiny
2007 jaroVýběr Jihočeského kraje
2007 jaroZD Olešník
2007 jaroŠumavan Vimperk
2007 jaroŠumavan Vimperk - starší žáci
2007 podzimCentropen Dačice
2007 podzimSK Čkyně
2007 podzimSK Jankov
2007 podzimSK Vacov B
2007 podzimTJ Otavan Poříčí
2007 podzimTJ Vltava České Budějovice
2008 - podzimTatran Volary - dorost
2008 jaroBlaník Strunkovice
2008 jaroFK Slavoj Český Krumlov
2008 jaroFK Spartak MAS Sezimovo Ústí
2008 jaroFK Vodňany
2008 jaroSK Dobrá Voda
2008 jaroSK Čkyně
2008 jaroSK Strakonice 1908 mladší dorost
2008 jaroSK Strakonice 1908 starší dorost
2008 jaroTJ Dražice
2008 jaroŠumavan Vimperk
2008 jaroŠumavan Vimperk - exhibice
2008 jaro Slavoj Ledenice
2008 podzim FK Slavoj Český Krumlov B
2008 podzimLokomotiva ČB - mladší dorost
2008 podzimSK Jankov
2008 podzimSK Jankov - vítěz Precis ligy 2008
2008 podzimSK Vacov B
2008 podzimVýběr Jihočeského kraje
2008 podzimVýběr v Izraeli
2008 podzimFC Hluboká nad Vltavou
2009 jaroTJ Dražice
2009 jaroFK Slavoj Č. Krumlov - starší dorost
2009 jaroSK Vacov
2009 jaroFK Slavoj Č. Krumlov B
2009 jaroFK Nová Ves-Brloh
2009 jaroFK Slavoj Č. Krumlov
2009 jaroSK SIKO Čimelice
2009 jaroFC Písek
2009 jaroFC Westra Sousedovice
2009 jaroSokol Bavorov
2009 jaroSokol Čížová
2009 jaroAFK Smetanova Lhota
2009 jaroFK Vodňany - dorost
2009 jaroNetolice
2009 jaroMalše Roudné - starší dorost
2009 podzimSK Jankov
2009 podzimTJ Olešník
2009 podzimTatran Volary /Hraničář Nová Pec/
2009 podzim Šumavan Vimperk
2009 podzimSK Ševětín
2009 podzimFK Rašelina Soběslav
2010 jaroTJ Vitějovice
2010 jaroTJ Otavan Poříčí
2010 jaroFK Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
2010 jaroFK Tábor
2010 jaroFC Písek
2010 jaroSK Vacov
2010 jaroSokol Kamenný Újezd
2010 jaroJihočeský výběr
2010 jaroFC Westra Sousedovice
2010 jaroBlesk Klikov
2010 podzimTJ Platan Protivín
2010 podzimSK Čkyně - dorost
2010 podzimFK Lažiště - ženy
2010 podzimSK Vacov
2010 podzimFK Chelčice
2010 podzimFK Rašelina Soběslav
2011 jaroFC Hranice
2011 jaroSokol Záhoří
2011 jaroTJ Hradiště
2011 jaro FC Mariner Bavorovice
2011 jaroSokol Čížová
2011 jaroSokol Borotín
2011 jaroFK Vodňany
2011 podzimTJ Osek
2011 podzimCentropen Dačice
2011 podzimŠumavan Vimperk
2012 jaroFC FC DIMMPL Mirovice
2012 jaroSokol Stachy
2012 jaroDolní Bukovsko
2012 jaroSK Rudolfov
2012 podzimTJ Osek
2012 podzimTJ Blatná
2012 podzimFC Chýnov
2012 podzimFK Spartak Kaplice - ženy
2012 podzimSKP Č. Budějovice U19
2012 podzimFC Šumava Frymburk
2012 podzimSokol Záblatí
2012 podzimFC Písek B
2012 podzimSK Lhenice
2013 jaroTJ Osek
2013 jaro1.FC Netolice
2013 jaroFC Westra Sousedovice
2013 jaroSK Otava Katovice
2013 jaro1.FC Boston Kluky
2013 jaroTJ Mokré - ženy
2013 jaroFC Dimmpl Mirovice
2013 jaroTJ Dolní Bukovsko
2013 jaro1.FC Netolice
2013 jaroMalše Roudné B
2013 jaroSK SIKO Čimelice
2013 jaroTJ Dražice
2013 jaroSokol Čížová
2013 jaroFC Mariner Bavorovice
2013 jaroSK Dobrá Voda B
2013 jaroSK Dobrá Voda
2013 jaroMalše Roudné - starší dorost
2013 jaroSK Jankov
2013 jaroSK Vacov
2013 jaroSokol Střelské Hoštice
2013 podzimSK Dynamo České Budějovice
2013 podzimSokol Čížová
2013 podzimFK Jindřichův Hradec 1910
2013 podzimSK Ševětín
2013 podzimTJ Dívčice
2013 podzimFK Rašelina Soběslav
2013 podzimSK Ševětín
2013 podzimSK Jankov
2013 podzimFC Chýnov
2013 podzimTJ Radošovice
2013 podzimSK Větřní
2013 podzimSK Nemanice
2013 podzimSK Otava Katovice
2013 podzimTJ Calofrig Borovany - ženy
2013 podzimTJ Dražice
2014 jaroSK Sedlec
2014 jaroSokol Sezimovo Ústí - ženy
2014 podzimTJ Spartak Trhové Sviny
2014 podzimSK Dobrá Voda ml. přípravka
2015 jaroBlaník Strunkovice dorost
2015 jaroTJ Božetice
2015 jaroSlovan Břilice
2015 jaroMalše Roudné st. dorost
2015 jaroSK Větrovy
2015 jaroSlavoj Srubec
2015 jaroSokol Stachy
2015 jaroSK Čtyři Dvory
2015 jaroTJ Mír Dívčice
2015 jaroFK Meteor Tábor - st. žáci
2015 jaroSokol Kamenný Újezd - dorost
2015 jaroFK Jindřichův Hradec 1910
2015 jaroŠumavan Vimperk
2015 jaroSK Ševětín
2015 jaroSokol Planá nad Lužnicí
2015 jaroFC MAS Táborsko B
2015 jaroSKP Č.B. - ml. dorost
2015 podzimTJ Sokol Sezimovo Ústí
2015 podzimFK Junior Strakonice
2015 podzimFC Chýnov
2015 podzimFC MAS Táborsko B
2016 jaroFK Tatran Prachatice
2016 jaroTJ Spartak Trhové Sviny - dorost
2016 jaroSK Ševětín
2016 jaroSK Jankov
2016 jaroSK Čtyři Dvory - st. dorost
2016 jaroFK Meteor Tábor
2016 jaroŠumavan Vimperk
2016 jaroSK Otava Katovice
2016 jaroSK Slavia Č. Budějovice
2016 jaroSokol Sezimovo Ústí
2016 jaroSokol Bernartice
2016 podzimCentropen Dačice
2016 podzimStará garda SK Dynamo ČB


pp partner
Ve zkratce aktuálně

VÍKENDOVÝ PROGRAM 7. KOLA KP

Ševětín - Dačice 0:2 (0:1)
Soběslav - Katovice 2:0 (1:0)
Rudolfov - Čimelice 1:1 (1:0)
Olešník - Protivín 0:3 (0:1)
Želeč - Písek B 4:1 (3:0)
Osek - J. Hradec (1:0)

25.09. 16:30 Milevsko - Třeboň
25.09. 16:30 Hluboká - Planá


eon
 
tabulka kp
1SK Rudolfov15:417
2Sokol Želeč21:816
3SK SIKO Čimelice16:515
4FK Spartak Soběslav13:415
5FK Protivín10:512
6TJ Hluboká nad Vltavou11:611
7Centropen Dačice17:1710
8Jiskra Třeboň5:49
9FC ZVVZ Milevsko13:117
10FK J. Hradec 19107:97
11SK Otava Katovice12:116
12FC Písek B11:116
13Sokol Planá nad Lužnicí8:176
14TJ Osek3:144
15FK Olešník12:284
16SK Ševětín1:210

pneu dvorak

Videogalerie
logo
 
Partneři

trebon
 
Ikonka pro váš web

ikona jihoceskyfotbal.cz














© 2003 JihočeskýFotbal.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign 1K Design!
Reklamní předměty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Reklamní plachty
Letní tábory Školní výlety, školy v přírodě Ubytování České Budějovice Taneční kurzy Svatební fotograf, svatební fotografie
Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných při zřetelném uvedení zdroje www.jihoceskyfotbal.cz