KP: Milevsko zabodovalo na Soukeníku. Rozhodlo na konci první půle

neděle, 20. srpna 2017, 12:38

V jediném nedělním střetnutí krajského přeboru, které uzavřelo 2. kolo, změřily síly domácí béčko Táborska a milevský FC ZVVZ. Góly padaly jen v prvním poločase, jehož závěr vyšel dokonale vzduchotechnikům, kteří mají na začátku sezony stoprocentní úspěšnost.

Po opatrném začátku šlo do vedení Milevsko zásluhou Jakuba Bardy. Táborští, kteří měli v zápise o utkání osm hráčů narozených v roce 2000, stačili rychle vyrovnat Michalem Máchou. Poslední minuty prvního poločasu rozhodly o vítězství Milevska. Domácí mladíci se nevyvarovali hrubých chyb, které zkušení hráči Milevska dokázali potrestat. Nejprve Martin Málek vrátil vzduchotechnikům vedení a pojistku přidal František Koutník.

Táborská rezerva už se nedokázala po dvou obdržených gólech zvednout a do výkonu v předchozím střetnutí měla daleko.  Milevsko si výsledek zkušeně pohlídalo a zaslouženě si odvezlo všechny body. V 57. minutě se zranil domácí brankář Adam Zadražil (tříslo) a musel přepustit místo mezi tyčemi Lukáši Novákovi.

„Naše mladé mužstvo udělalo spoustu chyb, které soupeř náležitě využil,“ poznamenal k utkání vedoucí táborského mužstva Petr Kolář. Zajímavostí je, že všichni střelci branek si vysloužili i žluté karty.

FC MAS Táborsko B – FC ZVVZ Milevsko 1:3 (1:3)

Góly: 24. Mácha – 20. Barda, 42. Málek, 44. Koutník. Rozhodčí: Klátil – Krčín, Tůma. Delegát: Řezáč. ŽK: 1:3 (Mácha  - Málek, Koutník, Barda). Diváků: 150.

Táborsko B: Zadražil (57. L. Novák) – Peterka, Rytíř (76. Kubín), Vysušil, Drs – Štefl (65. Slavík), Dvořák, M. Novák, Vozihnoj (55. Miklík) – Mácha, Škarda. Trenér Martin Štica.

Milevsko: Pavel Dvořák – M. Novotný, Kosobud, Vakoč, P. Novotný – Barda (87. Alexa), Petr, Koutník (80. Marvan), Komárek, Málek (89. Paták) – Sedlák (62. Petr Dvořák). Trenér Miroslav Strnad.

Nejlepší hráči: Mácha – Komárek