Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Krajský fotbal zná složení sezony 2017/18

 
sobota, 24. června 2017, 11:45

Sezona skončila, nastalo fotbalové volno a přípravy na tu nadcházející. STK Jč.KFS po schválení výkonným výborem krajského svazu představila složení jednotlivých soutěží a přidělená čísla klubů pro nadcházející ročník 2017/18. Pondělní losovací aktiv může přinést už jen drobné změny u výměny čísel při rozlosování.

Krajský přebor zahájí novou sezonu druhý srpnový víkend (12. – 13. 8. 2017). Představí se v něm trojice nováčků. Po bleskovém suverénním návratu z A třídy TJ Dražice, po dlouhých sedmdesáti letech odmlky TJ Nová Včelnice, která slavila druhý postup po sobě. Poprvé v historii si zahraje nejvyšší krajskou soutěž Sokol Sezimovo Ústí, postupující z druhého místa. Po dvouletém účinkování ve třetí lize bude hrát rezerva Táborska v krajském přeboru, kam se přihlásila místo do divize. Po dvouletém působení sestoupila z kraje Planá nad Lužnicí, po premiérovém roce nováček Ševětín. V KP skončila po osmi sezonách dočasně zrušená rezerva Písku.

Tři debutanti v A třídě

V I. A třídě, která startuje 19. – 20. srpna (též i B třída), došlo k velkým přesunům, které by měly přinést patřičný náboj a odbourání stereotypu v podobě stále stejných soupeřů.  Do A třídy hlásí rychlý návrat Bavorovice, po třech letech T. Sviny, na první start se těší Sedlec a ambiciózní tandem Sokol Lom a Junior Strakonice.

Sedm nováčků a okresních šampionů se představí v I. B třídě. Šestice Cehnice, Zlatá Koruna, Boršov, Zdíkov, Chotoviny a Klikov už má zkušenosti s krajskou soutěží, pro TJ Podolí II z Písecka (získal úctyhodný 73 bodů) to bude premiéra. V roce 1999 sice okresní přebor také vyhrál, ale odmítl postoupit.


Krajský přebor mužů

1          FK Olešník                             SO       ÚT     
2          FK  J.Hradec 1910                  SO       10.30 
3          Jiskra Třeboň                          NE       10.30 
4          Sokol Sezimovo Ústí               SO        ÚT     
5          FC ZVVZ Milevsko                   NE       ÚT     
6          TJ Osek                                  SO       ÚT     
7          SK Rudolfov                            SO       ÚT     
8          Hluboká n. Vltavou                   NE       ÚT     
9          SK SIKO Čimelice                   SO       ÚT     
10        Sokol Želeč                             SO       ÚT     
11        TJ Nová Včelnice                      SO       ÚT     
12        Centropen Dačice                    SO        ÚT     
13        FC MAS Táborsko B                HL.       HL.   
14        FK Protivín                              SO        ÚT     
15        TJ Dražice                               SO        HL.   
16        SK Otava Katovice                   SO        ÚT     

I. A třída, skupina A

1          TJ Šumavan Vimperk               SO        15.00 
2          FK Vodňany                            SO        ÚT     
3          SK Sedlec                              SO        3,5 před út    
4          SK Slavia ČB                          SO        ÚT     
5          Loko ČB                                 SO        10.15 
6          FC Velešín                              SO        ÚT     
7          SK Vacov                                SO        ÚT     
8          FK Olympie Týn n.Vlt.             SO         ÚT     
9          FC Mariner Bavorovice             SO         10.00 
10        SK Větřní                                SO         ÚT     
11        FK Junior Strakonice                NE         ÚT     
12        FK Tatran Prachatice               NE          ÚT     
13        TJ Blatná                                SO         ÚT     
14        SK Planá                                SO         ÚT     

I. A třída, skupina B

1          Sokol Lom                             NE       ÚT     
2          FK  J.Hradec 1910 B              SO       14.30 
3          TJ Sokol Bernartice                NE       ÚT     
4          Lokomotiva Veselí n.Luž.        SO       14.00 
5          FC Chýnov                             NE       ÚT     
6          FK  Meteor Tábor                   SO       14.00 
7          SK Ševětín                            SO       10.15 
8          SK Dobrá Voda u Č.B.            SO       ÚT     
9          SK Čtyři Dvory                       SO       10.15 
10        SK Nemanice                         SO       ÚT     
11        TJ Slavoj Hrdějovice                SO        ÚT     
12        FC ZVVZ Milevsko B               NE        ÚT
13        TJ Spartak Trhové Sviny           SO       3,5 před út    
14        Sokol Planá nad Lužnicí          SO       3,5 před út    

I. B třída, skupina A

1          Vltavan Loučovice                  SO        ÚT     
2          FC Šumava Frymburk             SO       ÚT     
3          Slavoj Ledenice                      SO       ÚT     
4          TJ Nová Ves u ČB                  SO       10.15 
5          SK Zlatá Koruna (OFS ČK)     SO        3,5 před út    
6          FK Nová Ves-Brloh                 NE        ÚT     
7          Sokol Kamenný Újezd            NE        ÚT     
8          FK Boršov n. Vlt. (OFS ČB)    SO        3,5 před út    
9          Sokol Suchdol n/Luž.              NE       ÚT     
10        Malše Roudné B                     HL.       HL.   
11        TJ Sokol Olešnice                   NE       15.00 
12        Blesk Klikov (OFS JH)             SO       3,5 před út    
13        FK Spartak Kaplice                 NE       ÚT     
14        Sokol Chvalšiny                      SO       ÚT     

I. B třída, skupina B

1          Sokol Stachy                          SO       15.00 
2          Blaník Strunkovice                   SO       ÚT     
3          SK Čkyně                               SO       ÚT     
4          FC Westra Sousedovice           SO       ÚT     
5          Sokol Cehnice (OFS ST)          SO       3,5 před út    
6          FC Vlachovo Březí                   NE       15.00 
7          SK Lhenice                             SO       ÚT     
8          FK Lažiště                              NE       14.00 
9          1.FC Netolice                          SO       2,5 před út    
10        Sokol Zdíkov (OFS PT)             SO       3,5 před út    
11        FK Chelčice                             SO       ÚT     
12        TJ Dříteň                                  SO       ÚT     
13        Slavoj Volyně                           SO       ÚT     
14        SK Vacov B                             NE        ÚT     

I. B třída, skupina C

1          TJ Hradiště                             NE        ÚT     
2          Sokol Putim                            SO       ÚT     
3          Podolí II (OFS PI)                    SO       3,5 před út    
4          Sokol Sepekov                        SO       ÚT     
5          Sokol Bělčice                          SO       ÚT     
6          FC Chyšky                              NE      15.00 
7          FC Alko Semice                      SO       3,5 před út    
8          1.FC Boston Kluky                  SO       16.00 
9          Sokol Sedlice                          SO       ÚT     
10        TJ ZD Kestřany                        SO       ÚT     
11        SK Mirovice                             SO       ÚT     
12        TJ Osek B                               NE       15.00 
13        TJ ZD Kovářov                          SO       3,5 před út    
14        TJ Božetice                             SO       ÚT     

I. B třída, skupina D

1          1.FC Jistebnice                       SO       16.00 
2          Jiskra Třeboň B                       NE       HL.  (hř. Břilice)
3          FK Sokol Třebětice                  NE       15.00 
4          Jiskra Nová Bystřice                SO       3,5 před út    
5          FK Řepeč-Opařany                   HL.      HL.   
6          SK Lišov                                 SO       ÚT     
7          SK Ratibořské Hory                 SO       ÚT     
8          Sokol Chotoviny (OFS TÁ)        SO       3,5 před út    
9          Sokol Slavonice                       SO       ÚT     
10        TJ Dolní Bukovsko                    SO       ÚT     
11        Sokol K. Řečice                       SO       ÚT     
12        Sokol Mladá Vožice                  NE       ÚT     
13        Malšice                                    SO      15.00 
14        Tatran Lomnice n.L.                  SO       ÚT     

Krajský přebor dorostu

1          Vodňany / Dříteň                      NE       10.00 
2          TJ Hradiště                              SO      10.00 
3          SK Čt. Dvory                           SO       10.00 
4          SK Slavia ČB                          SO       10.00 
5          Loko ČB                                 NE       10.00 
6          FK Meteor Tábor                     SO        9.00   
7          SKP ČB                                 SO       10.00 
8          Tatran Lomnice n.L.                 NE       10.00 
9          Spartak T. Sviny                      NE       14.00 
10        FK Junior Strakonice               SO       10.00 
11        TJ Sokol Sezimovo Ústí            NE      10.00 
12        FC ZVVZ Milevsko                   NE       10.00 
13        Malše Roudné                         NE       9.30   
14        FK Slavoj Č. Krumlov               HL.       HL.   

Krajský přebor žáků

1          TJ Šumavan Vimperk               SO       10.00 
2          Hradiště                                  NE       10.00 
3          TJ Spartak Soběslav                SO       10.00 
4          FK  J.Hradec 1910                   SO       10.00 
5          FC ZVVZ Milevsko                   NE        3,5 před út    
6          Malše Roudné                         NE        9.30   
7          SKP Č. Budějovice                  SO       10.00 
8          Třeboň/ D. Voda                      SO        HL.   
9          Čt. Dvory / Zliv                         NE       13.00 
10        FK Junior Strakonice                SO       10.00 
11        TJ Blatná                                 NE        9.30   
12        Loko ČB                                  SO       10.00 
13        Meteor Tábor /Větrovy               NE       9.30   
14        FK Slavoj Č. Krumlov                HL.       HL.    


Vysvětlivky: Za přiděleným číslem a názvem mužstva je uveden hrací den domácích zápasů a čas či úřední termín na danou dobu nebo hlášení.

Napsal(a) Michal Průcha | Foto Miloslav Kusbach

Nejčtenější

  • I. třídy: Lažiště poprvé v čele, Bukovsko...

  • VIDEO: Nicolas Penner po prvních měsících v...

  • KP: Hradecký obrat s Čimelicemi. Želeč dvěma...

  • KP: Hluboká zvítězila v Třeboni po brankách...

Reklama