ČFL

Obranný blok Jankova překonali Písečtí pětkrát

sobota, 18. února 2017, 20:30ČFLDivize AAktuálně
 

V jiné roli se oproti předchozím duelům proti celkům z vyšších soutěží ocitli třetiligoví fotbalisté Písku, kteří v předposledním přípravném utkání před jarní částí České fotbalové ligy hostili na umělé trávě u Otavy divizního nováčka z Jankova.

 

Třetiligový Písek držel krok i s Vlašimí

neděle, 12. února 2017, 19:27ČFLAktuálně
 

Po minulém víkendu, kdy hráčům i divákům svítilo na fotbalová představení příjemně hřející slunce, se k Otavě vrátil tuhý mráz, který znepříjemňoval jinak pohledné utkání domácího Písku s druholigovou Vlašimí.

 

Motorlet trestal okénka v táborské obraně

sobota, 11. února 2017, 21:06ČFLAktuálně
 

Čtvrté přátelské střetnutí v rámci zimní přípravy sehrála táborská rezerva potřetí v Praze. Po juniorce Bohemians a Admiře byl jejím soupeřem ambiciózní Motorlet, který se pod exslávistickým trenérem Martinem Poustkou netají postupovými plány do...

 

Písek prověřil další prvoligista. Liberci chyběl jen Baroš

středa, 8. února 2017, 16:23ČFLAktuálně
 

Písečtí fotbalisté absolvovali ve středu odpoledne na hřišti v Mladé Boleslavi šestou část devítidílného seriálu zimních přípravných duelů. Ve Středních Čechách se týmu trenéra Ondřeje Prášila postavil atraktivní soupeř - prvoligový FC Slovan...

 

Táborské béčko selhalo po přestávce

sobota, 4. února 2017, 23:41ČFLAktuálně
 

Třetiligová rezerva Táborska měla při další prověrce za protivníka divizní Neratovice. Po minulém vítězství s Admirou Praha (4:1) si pochvalu její hráči tentokrát nevysloužili.

 

Písek po soustředění vyprášil druholigové Znojmo

sobota, 4. února 2017, 19:40ČFLAktuálně
 

Za krásného fotbalového počasí, které vystřídalo dosavadní mrazy a sněhové přeháňky, přivítali písečtí třetiligoví fotbalisté v přípravném utkání druholigové Znojmo.

 

Ze soustředění rovnou na Znojmo

čtvrtek, 2. února 2017, 19:41ČFL
 

Písečtí třetiligoví fotbalisté polykají poslední tréninkové dávky na šumavském Zadově, kde nabírají kondici před startem jarní části České fotbalové ligy. Po návratu do Písku si zahrají proti druholigovému Znojmu.

 

Juniorka plzeňské Viktorie vyjádřila u Otavy převahu čtyřmi góly

středa, 25. ledna 2017, 22:05ČFLAktuálně
 

Písečtí třetiligoví fotbalisté doplněni o hráče devatenáctky nastoupili již ke třetí lednové zápasové prověrce. Na umělé trávě a pod umělým osvětlením se v domácím prostředí utkali s juniorkou plzeňské Viktorie, kterou na jihu Čech z lavičky...

 

Brzký gól rozhodl o výhře Písku nad juniorkou Dynama

neděle, 22. ledna 2017, 19:01ČFL
 

Ke druhé herní prověrce se třetiligový A-tým FC Písek vydal do Českých Budějovic na Složiště, kde se v sobotu 21. ledna postavil juniorce Dynama.

 

Nejčtenější

  • Příprava jede v plném proudu. Nehrál Osek...

  • Třeboň si spravila chuť na Hrdějovicích....

  • Kaplice porazila na třeboňské umělce Slavii...

  • Finále Regent Cupu obstarají Nové Hrady a...

Reklama