ČFL

Zlepšenou formu potvrdil Písek v Litoměřicích

sobota, 20. května 2017, 21:05ČlánkyČFL
 

Do utkání 28. kola Fortuna ČFL mohli jít hráči domácího celku FK Litoměřicko po nečekaném vítězství v Králově Dvoře v lepším rozpoložení než soupeř z Písku, který doma podlehl na penalty Benátkám nad Jizerou. Realita na hřišti však vyústila v...

 

Zkušené Domažlice byly nad síly béčka Táborska

pondělí, 15. května 2017, 19:56ČlánkyČFL
 

V předehrávaném 33. kole porazil Písek domažlickou Jiskru 4:2, ovšem na táborské Svépomoci ukázali Chodové svoji pravou sílu. A odnesla to rezerva Táborska, která musela skousnout krutou porážku 0:4.

 

V utkání s Benátkami byly v hlavní roli penalty

sobota, 13. května 2017, 17:50ČlánkyČFLAktuálně
 

Třetí domácí mistrovské utkání v osmi dnech sehráli v sobotu 13. 5. netradičně odpoledne písečtí třetiligoví fotbalisté s Benátkami nad Jizerou, které se sice pohybují v nejspodnějších patrech tabulky, ale jejich poslední výsledky již před...

 

Písečtí fotbalisté s chutí porazili Domažlice

středa, 10. května 2017, 21:44ČlánkyČFLAktuálně
 

Po sobotní domácí porážce s Královým Dvorem se třetiligoví fotbalisté Písku představili před vlastními fanoušky znovu ve středu 10. května v podvečer a na hřišti chtěli ve vloženém 33. kole Fortuna ČFL zanechat rozhodně lepší dojem, což se jim...

 

Táborské béčko překvapilo výhrou v Zápech

pondělí, 8. května 2017, 18:05ČlánkyČFL
 

Úvod „anglického týdne“ v ČFL začal pro rezervu Táborska vítězně. Tři cenné body v boji o udržení přivezla ze středočeských Záp.

 

Králův Dvůr trestal neproměněné šance Píseckých

sobota, 6. května 2017, 17:07ČlánkyČFL
 

Utkáním 26. kola Fortuna ČFL proti Královu Dvoru zahájili písečtí fotbalisté domácí trojboj, během kterého sehrají tři mistrovské zápasy v osmi dnech. První duel však body nepřinesl.

 

Písek odehraje tři domácí duely během osmi dnů

čtvrtek, 4. května 2017, 12:40ČlánkyČFL
 

Čas utíká velmi rychle a s ním také jarní část fotbalové Fortuna ČFL, která vstupuje do své druhé poloviny. Týmy třetí nejvyšší soutěže za sebou po zimní přestávce mají už osm duelů a stejný počet střetnutí je do konce sezony 2016/2017 ještě čeká.

 

Chrudim srazily dva rychlé góly Táborských

pondělí, 1. května 2017, 23:08ČlánkyČFL
 

Lepší začátek si Táborští ani nemohli přát. Už po devíti minutách vedli na Svépomoci s Chrudimí o dva góly a zadělali na další vítězství v boji o záchranu v ČFL.

 

Nejčtenější

  • I. třídy: Dinův dvougólový návrat. První N....

  • KP: Třeboň brankami Průchy porazila Olešník,...

  • Derby Č. Krumlova s Roudným rozhodly góly...

  • KP: J. Hradec si posvítil na Želeč. Soběslav...

Reklama