HZL: Dorost SKP si poradil s Novou Vsí, domácí Hluboká bere s Krumlovem bod

sobota, 18. února 2017, 15:28

Sobotní program Hlubocké zimní ligy narušila chřipková epidemie fotbalistů Čimelic, kteří tak nemohli odehrát svůj zápas proti Protivínu. V dopolední části okleštěného programu si dorost SKP poradil s Novou Vsí 4:1, odpolední tahák mezi Hlubokou a Českým Krumlovem skončil remízou 2:2.

Výsledky 4. kola skupiny A a B

SKP ČB st. dorost – FK Nová Ves-Brloh 4:1 (2:0)

Branky: 10. Marek, 20. M. Hüttner, 80. Sypal, 84. Tůma – 60. T. Hüttner. Rozhodčí: Řehoř – Kroutl, Tauber. Bez karet. Diváků: 10.

SKP: Komárek – Hanus, Pučejdl, Nygmet, Faktor, Kočer, Tůma, Marek, Tomek, M. Hüttner, Michal. Střídali: Kostohryz, Kysela, Sypal, Cempírek.

Nová Ves: Poula – Smieško, Postl, Pouzar, Vlček, Anderle Jiří ml., Anderle Jiří st., Fischer, T. Hüttner, Klein, Ďurica. Střídal: Novák.

První půli měli jasně ve své režii dorostenci SKP. Novou Ves fotbalově převyšovali a svou dominanci přetavili ve dvougólové poločasové vedení. Po změně stran se Nová Ves vzchopila a byla mladíkům důstojným soupeřem, kromě snižující branky na 2:1 měla ještě další gólové příležitosti, ale zůstalo jen u nich. V poslední desetiminutovce naopak SKP využilo chyby novoveské obrany, zvýšilo na 3:1 a následně přidalo ještě pojišťovací čtvrtou branku.

TJ Hluboká nad Vltavou – FK Slavoj Č. Krumlov 2:2 (2:1)

Branky: 10. Říha, 25. Rubick – 14. Beránek (pen.), 62. Carda. Rozhodčí: Kroutl – Tauber, Řehoř. ŽK: 1:1 (Hájek – Kabele). Diváků: 50.

Hluboká: Vacl – Jonáš, Antoš, Čermín, Říha – Rubick, Křiváček, J. Valenta, Němec – Hájek, T. Adam. Střídali: Lovička, Hošek, L. Valenta. Trenér František Cipro.

Č. Krumlov: Trnka - Švec, Kabele, Dudák, Mravec – Neckář, Novák, Tůma, Persán, Wagner – Beránek. Střídali Votýpka, Hofmann, Carda, Sekyra, Strapek, Šimášek. Trenér Václav Domin.

Hluboká vyválčila cenný bod s divizním Krumlovem. Poločasové vedení zajistily domácímu celku branky Říhy a Rubicka po zaváhání krumlovské obrany, za hosty ještě stihl ve 14. minutě z pokutového kopu za ruku skórovat Beránek. Pro kapitána Slavoje to byla již pátá turnajová trefa. O přestávce obě mužstva prostřídala. Alespoň bod zajistil favoritovi v 62. minutě Carda, a zápas tak skončil remízou 2:2. Pro Dominovi svěřence to bylo poslední vystoupení v základní skupině HZL.