Z přípravy: Katovice si otevřely střelnici, vyhrály 14:1! Nová Včelnice odrovnala sedmi góly Planou

neděle, 5. února 2017, 01:29

O málo vídaný výsledek se postaraly v první přípravě Katovice. Na strakonické umělce uštědřily ve druhé půli Horažďovicím třináct gólů! V exhibici se po přestávce změnil také zápas půlmistra A třídy N. Včelnice s Planou nad Lužnicí. Poslední mužstvo krajského přeboru schytalo po bezbrankovém prvním poločase hotový debakl. Čížová obsadila na zimním turnaji v Příbrami třetí příčku. Ostatní zástupci divize hrají přátelská či turnajová utkání až v neděli.

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC MAS Táborsko 2:1 (0:1)

Góly: 61. (pen.) a 71. Vyhnal – 11. Mrázek. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Vlašim Na Lukách. Více zde

Táborsko: Řehák – Souček (46. Landovský), Toml, Zavadil (58. Běloušek), Mrsić – Kalvach – Džafić, Ciku (58. Peterka), Nešický, Klusák – Mrázek (84. Kostka). Trenér Roman Nádvorník.

SK Dynamo Č. Budějovice – FK Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)

Góly: 86. Vopat - 3. Dočekal. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Složiště. Více zde

Dynamo: Křížek – Klesa, Šourek, Novák, Funda – Čermák (46. Wermke), Čavoš (46. Hála) – Vopat, Táborský (46. Kladrubský), Pešek (46. Benát) – Kalod (46. Kadula). Trenér David Horejš.

SK Dynamo Č. Budějovice U21 – FK Viktoria Žižkov komb. 0:3 (0:1)

Góly: 24. Jelínek, 60. Eliáš, 90. Tryzna. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Složiště. Více zde

Dynamo U21: 1. poločas: Hajdušek – Škoda, Jáša, Frnoch, Blažek – Kalousek, Tomek, Kořínek, Bálek – Chylík, Collin. 2. poločas: Staněk – Řehoř, Frnoch, Tomášek, Zachař – Bálek, Štifter, Kořínek, Tomek (62. Kadlec), Fišer - Smetana. Trenér Petr Skála.

FC Písek – 1. SC Znojmo FK 5:2 (2:1)

Góly: 7. a 29. Voráček, 47. a 85. Froněk, 75. Řezáč – 43. Kirschner, 67. Teplý. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Písek. Více zde

Písek: Varyš (v průběhu druhé půle Jevčák) - Řehák, Havel, Rendla, Sajtl – J. Held, Froněk, Milec – Vaněk, Řezáč, Voráček. Do druhé půle nastoupili: Hrachovec, M. Held, Zeman, Holub. Trenér Ondřej Prášil.

FK Neratovice-Byškovice – FC MAS Táborsko B 3:1 (0:1)

Gól FCT: Dorděvič. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Štěrboholy. Více zde

Táborsko B: 1. poločas: Blažek – Vysušil, Chotovinský, Suchan, Škarda – Turek – Týnavský, Král, Novák, Nehoda – Dorděvič. 2. poločas: Zadražil – Týnavský, Kozel, Chotovinský, Škarda – Turek - Bakule, Rabiňák, Mácha, Nehoda – Karvánek. Trenér Josef Pleticha.

Sokol Čížová – 1.FK Příbram U19 0:1 (0:1)

SK Spartak Příbram – Sokol Čížová 1:2 (1:2)

V sobotu 4. února se Sokol Čížová zúčastnil na umělé trávě v areálu Spartaku Příbram 8. ročníku O pohár starosty. V prvním utkání, která se hrála 2 x 40 minut, podlehl těsně ligovému dorostu Příbrami U19 a v boji o třetí místo zdolal pořádající Spartak Příbram 2:1. „Nebyli jsme v kompletní sestavě, chybělo několik marodů a zkoušeli se noví hráči. Po těsné porážce s dorostem Příbrami jsme porazili domácí spartakovce, když se dvakrát do přestávky prosadil Nečas,“ poznamenal k účasti Čížové na zimním turnaji v Příbrami Vladimír Vávra. Ve finále prohrály divizní Sedlčany s 1.FK Příbram U19 0:2.

FK Spartak Soběslav – SK Dobrá Voda 4:1 (1:0)

Góly: Šmídmajer 2, Dvořák, Novák - Šteyer. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT St. Hlína.

Soběslav: Hnilička – Maršík, Podráský, Boháč, Chotovinský – Peltán, Žalda, Lhotka, Petr Janoušek – Šmídmajer, Fischer. Střídali Milan Mazouch, Tomáš Mazouch, Novák, Dvořák. Trenér Radek Hajič.

TJ Nová Včelnice – Sokol Planá n/Luž. 7:0 (0:0)

Góly: Nebeský 3, Pacholík a Tuček 2. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Soukeník.

N. Včelnice: Holický – Průša, Šlapanský, Blažek, Berounský – Petráš, V. Hornát, Jaroš, Bednář, Mareš – Nebeský. Střídali M. Hornát, Pacholík, Tuček. Trenér: Radek Vajda.

SK Otava Katovice – FK Horažďovice 14:1 (1:0)

Góly SKO: Zoubek 4, Uher 4, Repa 3, Miklas 2, Horejš. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Strakonice.

SK SIKO Čimelice – Sokol Putim 6:3 (3:1)

Góly: Řezáč 2, Svojše 2, Hegenbart, Fara – Souhrada 2, Basaraba. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Milevsko.

Sokol Želeč – Lokomotiva Veselí n. Lužnicí 4:0 (1:0)

Góly: Sokolt, Šindelář, Novotný, Rabiňák. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Soukeník.

FK Pelhřimov – FK Jindřichův Hradec 1910 1:1

Gól za hosty: Koutný. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Pelhřimov.

Jiskra Třeboň – FC MAS Táborsko U19 1:0 (0:0)

Gól: 89. Holý. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Třeboň.

FC ZVVZ Milevsko – FK Meteor Tábor 4:0 (1:0)

Góly: 47. a 88. Reiniš, 8. Marvan, 57. Dvořák. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 na UMT Milevsko.

FK Vodňany – FK Nepomuk 3:2 (1:1)

Góly: Varyš 2, Bečvář - Michal Beran 2. Hráno v sobotu 4. 2. 2017 v rámci Zimního turnaje na UMT Strakonice. Dalšími účastníky jsou TJ Blaník Strunkovice a FK Junior Strakonice.

Výsledky přípravných zápasů můžete hlásit na náš e-mail jcfotbal@seznam.cz, facebook či formou sms na mobil 608 870 510. Rádi je obratem zveřejníme. Děkujeme.